این 5 داروی هومیوپاتی برای کاهش وزن را امتحان کنید – زنان اول


کاهش وزن یکی از رایج ترین مسائل بهداشتی است. به نظر می رسد تقریباً همه در برهه ای از زندگی خود در حال تلاش برای یافتن چگونگی کاهش وزن هستند و روشهای مختلفی برای کاهش وزن وجود دارد. برخی افراد با تغییر رژیم غذایی خود قسم می خورند. برخی افراد با بالا بردن سطح ورزش خود قسم می خورند. اگر گوگل “کاهش وزن” را جستجو کنید ، از گزینه های مختلفی که از روش های کاهش وزن مشاهده می کنید ، از جمله داروهای هومیوپاتی برای کاهش وزن ، شگفت زده خواهید شد.

با این حال ، آنچه برای یک فرد کار می کند ممکن است برای شخص دیگری مفید نباشد. دلیلش این است که دبدنهای متفاوت به طرق مختلف به چیزهای مختلف واکنش نشان می دهند ، بنابراین وقتی می بینید فردی 4 روز در هفته یوگا انجام می دهد و 10 کیلو وزن کم می کند ، به طور خودکار به این معنی نیست که شما انتظار دارید همان اتفاق برای شما هم بیفتد.

قربانی مد نشوید.

در حالی که بسیار زیاد است که در مورد کاهش وزن گزینه های بی شماری وجود دارد ، توجه به این نکته ضروری است که همه آنها سالم نیستند. رژیم های مد معمولاً چیزی است که شما می خواهید از آن دوری کنید زیرا باعث کاهش موقت وزن می شود ، اما اغلب حفظ آن در بلند مدت دشوار است. آنها اغلب انتظارات غیرواقعی دارند (ما به رژیم غذایی که به شما اجازه می دهد فقط یک هفته به طور مستقیم آب میوه مصرف کنید) نگاه می کنیم و نتایج سریعی را به شما ارائه می دهیم که دوام ندارد.

ممکن است در مدت کوتاهی که رژیم غذایی سختی را رعایت می کنید ، کمی کاهش وزن مشاهده کنید ، اما وقتی به هر نوع عادات غذایی عادی بازگردید ، وزن معمولاً برمی گردد.

بنابراین ، بسیاری از مردم به محصولات کاهش وزن هومیوپاتی روی می آورند که بسیار ایمن تر از مصرف قرص های رژیمی هستند (چه کسی می داند که در این موارد چه می گذرد) و می توانند به شما در ایجاد عادات سالم تری پیرامون رژیم غذایی و ورزش که باعث افزایش وزن سالم در دراز مدت می شود ، کمک کنند. به

زن یائسه در مقیاس ، ناامید است زیرا قادر به کاهش وزن نیست

در اینجا برخی از بهترین داروهای هومیوپاتی را که امروز باید امتحان کنید ، آورده ایم.

داروهای کاهش وزن هومیوپاتی

اگرچه اینها راه های تضمینی برای کاهش وزن نیستند ، اما ممکن است ارزش تلاش را داشته باشد تا ببینید آیا به چیزی در شما منجر می شود یا خیر.

Calcarea Carbonica

دلیل اصلی این که برخی از افرادی که از داروهای هومیوپاتی استفاده می کنند تا نتایج کاهش وزن را مشاهده کنند ، این است که این داروها به رفع انسداد کمک می کنند.

بسیاری از مردم به دلیل مشکلات گوارشی و / یا مشکلات متابولیسم خود با مشکلات وزن دست و پنجه نرم می کنند.

Calcarea carbonica می تواند در این مورد کمک کند. این عامل در اصل کربنات کلسیم ناخالص است و از لایه میانی پوسته ساخته شده است. این دارو عمدتا برای افرادی است که متوجه می شوند بیشتر وزن آنها در ناحیه معده نشسته است و تمایل به عرق کردن در شب دارند.

علائم دیگری که بدن شما به Calcarea carbonica نیاز دارد ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • ترس زیاد
 • تنگی نفس
 • سر عرق کردن
 • گرسنگی بلافاصله پس از خوردن غذا

لیکوپودیوم

طبق مطالعه ای در کتابخانه ملی پزشکی ، لیکوپودیوم ”یک داروی هومیوپاتی پرکاربرد برای بیماریهای کبدی ، ادراری و گوارشی استبه “

کسانی که با کم کاری تیروئید دست و پنجه نرم می کنند ممکن است متوجه شوند که لیکوپودیوم به آنها کمک می کند ، و همچنین افرادی که از مشکلات معده مانند یبوست و نفخ شکم رنج می برند.

افرادی که به لیکوپودیوم نیاز دارند معمولاً هوس شیرینی می کنند و عاشق نوشیدنی های گرم و غذا هستند. آنها همچنین بسیار بیشتر از مقدار لازم هنگام غذا خوردن غذا می خورند ، که باعث می شود معده متورم و ناراحت شود.

قهوه و دونات

Natrum Mur

این داروی هومیوپاتی برای کسانی که با کم خونی دست و پنجه نرم می کنند و اغلب به مقدار زیادی نمک نیاز دارند ، مناسب است. همچنین برای کسانی که وزن خود را در ران و باسن خود افزایش می دهند بهتر است.

اگر موارد زیر را تجربه کردید ، می توانید برخی از مزایای Natrum Mur را مشاهده کنید:

 • با گرما می جنگد
 • افزایش وزن به دلیل افسردگی و استرس
 • کم خونی

نوکس وومیکا

اگر متوجه شدید که زندگی کم تحرکی داشته اید و وزن شما به یک مشکل تبدیل شده است ، ممکن است بخواهید nux vomica را امتحان کنید. یبوست معمولاً با یک شیوه زندگی بی تحرک همراه است و nux vomica می تواند در این مورد کمک کند.

اگر موارد زیر را تجربه کردید سعی کنید این درمان را امتحان کنید:

 • هوس غذای تند کنید
 • غذاهای سرخ شده فانتزی
 • ناتوانی در کنترل سرما
 • یبوست

گرافیت

یائسگی و یائسگی می تواند منجر به افزایش وزن برای بسیاری از زنان شود. متأسفانه ، کاهش وزن اضافی همیشه آسان نیست.

گرافیت ها ممکن است در این زمینه به شما کمک کنند. این داروی هومیوپاتی از کربن ساخته شده و به برخی از یبوست مزمن کمک می کند.

اگر شما موارد زیر را تجربه می کنید ، این درمان ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد:

 • غمگینی
 • عدم توانایی در کنترل هوای سرد
 • نمک زیاد در رژیم غذایی شما
 • PMS

غمگین فرا

هنگام صحبت در مورد مسائل مربوط به وزن که دارید ، تمام روش های فوق ارزش امتحان کردن را دارد. مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام داده اید و فقط دوز توصیه شده را مصرف کنید.

با گنجاندن یکی از این موارد در برنامه روزانه خود و ترکیب آن با رژیم غذایی بهبود یافته و ورزش منظم ، احتمال اینکه برخی از اعداد را در مقیاس کاهش دهید ، خوب است.

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است و برای تشخیص یا درمان هیچ گونه بیماری پزشکی در نظر گرفته نشده است. در صورت داشتن هرگونه مشکل پزشکی یا فکر افزودن مکمل ها یا داروها به برنامه روزانه خود ، با پزشک خود مشورت کنید.

بعدی را بخوانید:

آیا این اشتباه کاهش وزن را مرتکب می شوید؟

با BMI خود تعیین کنید که وزن مناسبی دارید یا خیر

چگونه می توانم التهاب را کاهش داده و برای همیشه وزن کم کنم!

آیا شما این مقاله را دوست دارید؟ ثبت نام کنید (رایگان است!) و ما هر هفته مقالاتی از این قبیل را برای شما ارسال می کنیم. در اینجا به صورت رایگان مشترک شوید.دیدگاهتان را بنویسید