اینوزیتول برای مشکلات دوره ای ، اهداف کلان شل ، عدم تمرکز و تنقلات کودکان


در اینجا یادداشت های قسمت 338 از زنان خوش تغذیه آمده است. مطمئن شوید که هر سه شنبه برای یک قسمت جدید باز می گردید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن رتبه برای پادکست (HORRAY!) ، به آدرس زیر بروید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و استفانی در مورد اینوزیتول برای مسائل دوره ای ، اعداد بزرگ کلان ، عدم تمرکز و تنقلات بچه ها بحث می کنند.

آیا سوالی دارید که دوست دارید به آن پاسخ دهیم؟ به ایمیل ما در [email protected]

10 of از وجوهی که از حامیان مالی خود دریافت می کنیم مستقیماً به شریک خیریه ، مزرعه های خار ، اهدا می شود ، جایی که زنان بازمانده از سوء استفاده ، اعتیاد ، قاچاق و فحشا از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما برای هر بار پرداخت هزینه می پردازیم ، شما با بارگیری پادکست ما در هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

موضوع!

[9:38] اینوزیتول برای مشکلات دوره ای

[24:45] انتشار شمارش ماکرو

[36:13] عدم تمرکز

[47:00] تنقلات بچه ها

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و کتری بلز را بخرید

گروه فیس بوک سلامت جامع زنان با تغذیه خوب

Blublox.com/wellfed

Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed

شماره 327: چگونه می توان مشکلات دوره ای و عدم تعادل هورمونی را بدون قرص با لارا برایدن ، ND برطرف کرد.

شماره 213: قرص ، دوره های نامنظم ، و سندرم کنترل پس از بارداری با دکتر جولین برایتن

اینوزیتول

اکسیر قارچ یال شیر سیگمایی چهار

آسیاب های آسان

هفت

BIOptimizer

وقتی در مورد قند خون صحبت می کنم ، بسیاری از مردم با این نظر مخالف هستند زیرا فکر می کنند این مورد فقط برای افراد مبتلا به دیابت نوع 2 مناسب است. اما قند خون یک مسئله است یکدیگر باید درک کرد

حفظ سطح قند خون سالم برای سلامتی شما حیاتی است ، اما سوال این است که چگونه این کار را انجام می دهید؟

یک راه این است که میزان مصرف کربوهیدراتهای فرآوری شده را کاهش دهید و مطمئن شوید که در بیشتر وعده های غذایی از چربی ، پروتئین ، فیبر و سبزیجات استفاده می کنید.

اما هیچکدام از ما کامل نیستیم. هر از گاهی تقلب می کنیم. بنابراین منطقی است که راهی داشته باشید تا قند خون خود را روز به روز سالم نگه دارید ، حتی اگر روز تعطیلی دارید.

به همین دلیل است که من محصولی به نام Blood Sugar Breakthrough by BiOptimizers را توصیه می کنم. این مکمل آسان ، نتیجه آزمایشات بسیاری برای یافتن بهترین فرمول مطلق برای حفظ قند خون سالم است. در حقیقت ، BiOptimizers قبل از فرود بر روی این فرمول ، 5 فرمول مختلف را طی کرده است.

پیشرفت قند خون باعث کاهش قند خون با خیال راحت بعد از غذا می شود ، بنابراین وزن سالم را حفظ کرده و کربوهیدرات ها را در ماهیچه های خود ذخیره می کنید تا بتوان آنها را برای انرژی سوزاند.

امروز می توانید با کد کوپن ما 10 OF تخفیف بگیرید.

از Bloodsugarbreakthrough.health/wellfed دیدن کرده و کد WELLFED10 را وارد کنید

BLUblox

پادکست توسط BLUblox حمایت می شود. من اخیراً بسیار علاقه مند به بهینه سازی نور شده ام و نور کامپیوتر و نور آبی را تا خورشید فیلتر می کنم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و دچار خستگی چشم ، میگرن و کابل بدون دلیل و احساس خستگی بودم ، به خصوص در شب. در حال حاضر از عینک فیلتر کامپیوتر BLUblox بدون توجه به زمانی که به صفحه نمایش نگاه می کنم ، و از لنزهای خواب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی را تجربه نکرده ام.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها نیاز به محصولی را دیدند که دقیقاً مطابق با ادبیات دانشگاهی داوری شده باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که در واقع تمام آن نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقت خود را برای آن تلف نکنید ، ادامه دهید blublox.com/wellfed، در از کد WELLFED برای 15 off تخفیف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید