ایسکرا زیرمجموعه ای از قطعات کروز – درک آنلاین خبری-تحلیلی است


در حاشیه هجدهمین نمایشگاه تخصصی قطعات خودرو و صنایع وابسته در نمایشگاه بین المللی اصفهان، ایسکرا اتوالکتریک ایران زیرمجموعه قطعات کروز محصولات خود را به نمایش گذاشت.
حمیدرضا ولگر نماینده مجلس شورای اسلامی و مشاور وزیر اقتصاد در حاشیه بازدید از غرفه ایسکرا گفت: شرکت ایسکرا یکی از موفق ترین شرکت های تولید قطعات خودرو در این حوزه است. استارت و ژنراتور و به عنوان یک شرکت دانش موجود اهداف مهمی در این صنعت دارد.
ولادگر افزود: با توجه به اینکه ایسکرا در صادرات نیز فعال است، شرکتی موفق و پیشرو در صنعت قطعه سازی است.
مشاور وزیر اقتصاد در خصوص مشکلات صنعت قطعه سازی در سال های گذشته در کشور گفت: علیرغم تقاضای گسترده خودروسازان، قطعه سازان هیچ گاه تولید را متوقف نکردند و صنعت خودرو را پویا و با نشاط نگه داشتند.
مدیرعامل IPCO با اشاره به اینکه صنعت قطعه سازی و قطعه سازی خودرو نیاز به حمایت جدی متولیان دارد و البته دولت هم دخالتی ندارد، گفت: خودرو کاهش چشمگیری دارد.

ایسکرا یک نقطه قوت در صنعت قطعات خودرو کشور است
احمدرضا طحانیان، مدیرعامل نمایشگاه بین المللی اصفهان گفت: ایسکرا نقطه قوتی در صنعت قطعات و قطعات خودرو کشور است.
طحانیان در پاسخ به تاثیرگذاری برگزاری این نمایشگاه ها در توسعه صنعت قطعه سازی در استانداری گفت: شرکت های حاضر در هجدهمین نمایشگاه لوازم یدکی خودرو تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا از نظر کیفیت و حضور در بازارهای جهانی بهترین باشند.
وی افزود: این نمایشگاه ها بستری است تا قطعه سازان توانایی خود را در رقابت با یکدیگر نشان دهند.

Iskra یک ترکیب قدرتمند است
ابراهیم احمدی، رئیس انجمن سازندگان قطعات یدکی اصفهان با اشاره به شناخت دیرینه خود از ایسکرا گفت: ایسکرا مجموعه قدرتمندی است و توانسته با بالاترین میزان جذب قطعات و مشتقات ژنراتور، واردات را در این زمینه کاهش دهد. ”

من باید بگویم؛ ایسکرا اتوالکتریک ایران در این سال ها به عنوان یک شرکت دانش بنیان توانست ۹۰ درصد محصولات خود را در زمینه ژنراتور و استارت بومی سازی کند و صادرات قطعات تولیدی به کشورهایی مانند روسیه را در کارنامه خود قرار دهد. . این شرکت همچنین توانست گروه موراهه را برای خودروهایی مانند پاجوا ۲۰۶، ۴۰۵، تیبا و … بومی سازی کند.