ایرانسل حامی ششمین همایش ملی تحولات نظارتی است


ششمین همایش ملی تحولات سازمانی با محوریت هم افزایی معماری سازمانی و هوش مصنوعی با حمایت ایرانسل و پخش زنده از تلویزیون اینترنتی لنز در حال برگزاری است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، ششمین همایش ملی تحولات سازمانی با محوریت «هم افزایی ساختار سازمانی و هوش مصنوعی» از امروز ۴ آبان ماه ۱۴۰۱ به میزبانی شهید برگزار می شود. دانشگاه بهشتی در قلب همایش های بین المللی بین المللی شدن این دانشگاه آغاز شده است.

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران ضمن حمایت از این همایش، هر دو روز آن را به صورت زنده از طریق تلویزیون اینترنتی لنز پخش می کند. علاقه مندان می توانند با ورود به سایت Lenz.ir و مراجعه به قسمت پخش زنده کلیه سخنرانی ها و برنامه های این همایش را مشاهده کنند.

محورهای اصلی ششمین همایش ملی تحولات سازمانی شامل «ساختار سازمانی، چارچوب ها، روش ها و مدل های مرجع»، «تحول دیجیتال و فناوری های هوشمند»، «معماری خدمات»، «مدیریت داده های سازمانی، کاربرد هوش تجاری و داده کاوی» است. “معماری سازمانی و فرآیندهای تجاری” امنیت در ساختار سازمانی و مهندسی سازمانی و هوش مصنوعی. در این کنفرانس سخنرانان اصلی از کشورهای مختلف از جمله پروفسور مارکوس هیلفرت از دانشگاه مینوت ایرلند، دکتر جان گوتزه از دانشگاه فناوری اطلاعات کپنهاگ دانمارک و دکتر پالاب ساها مدیر عامل “گروه باز” حضور دارند. اهل هندوستان.

همایش ملی پیشرفت در معماری سازمانی با هدف ایجاد بستری برای نمایش و به اشتراک گذاری آخرین دستاوردهای پژوهشی و آموزشی و تجربی محققان، متخصصان، دانشجویان و دست اندرکاران این حوزه از سال ۱۳۹۵ با همکاری آزمایشگاه های معماری سازمانی مستقر در دانشگاه های سراسر کشور و با حمایت سازمان ها و شرکت ها سالانه رویدادهای دولتی و خصوصی برگزار می شود. جلسه اول در دانشگاه شهید بهشتی، جلسه دوم در دانشگاه صنعتی شیراز، جلسه سوم در دانشگاه صنعتی شریف، چهارمین جلسه در دانشگاه تهران و پنجمین جلسه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد. ششمین نشست این همایش در روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان ۱۴۰۱ از ساعت ۹ الی ۱۷:۳۰ در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار می شود.

ایران سیل اولین ارائه دهنده ۵G و رکورددار سرعت اینترنت در ایران با کمک “گروه آزمایشگاه های ایران سیل” که از سال ۱۳۹۷ با هدف تعمیق ارتباط ایران سیل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با دانشگاهیان جامعه و کمک مراکز علمی، استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های فناوری که با هدف انجام فعالیت‌های تحقیق، توسعه، نوآوری و بازاریابی در زمینه شبکه‌های ارتباطی، فناوری اطلاعات و کسب‌وکارهای پیرامونی با کمک مراکز علمی و تحقیقاتی داخل و خارج از کشور، انجام می‌دهند. از جمله دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان، استارت آپ ها و شرکت های فناوری. با هدف پاسخگویی به نیازهای بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات تاسیس شد و در راستای گسترش خدمات مختلف، توسعه سبک زندگی دیجیتال و ایجاد آینده ای همگام با تحولات دنیای دیجیتال به منظور خلق ارزش گام برداشت. با استفاده از فناوری های پیشرفته در زمینه های مختلف..