اولین مقوا صنوبر با پشتیبانی رمزنگاران آشکار تبدیل می شود


دارایی های دیجیتال در جاری تنظیم توجه انداز پولی هستند.

نمایندگی رهن دهنده Nexo گفتن کرده است کدام ممکن است برای صنوبر اولین مقوا صنوبر با پشتوانه فارکس دیجیتال با Mastercard همدست شده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری اینترنت، رهن دهنده Nexo گفتن کرد کدام ممکن است با نمایندگی صنوبر جهانی Mastercard همچنین اولین مقوا صنوبر با پشتیبانی رمزنگاری همکاری کرده است.

این فینال حرکت ارزهای دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید جامعه های پولی برای تغییر شدن به دارایی های دیجیتال به جریان بی نظیر است.

Nexus ذکر شد این مقوا کدام ممکن است در ابتدا در کشورهای برگزیده شده ecu به راحتی در دسترس است بود، به مشتریان اجازه می دهد با بیرون خواستن به کالا دارایی های دیجیتال شخصی شبیه بیت کوین کدام ممکن است شناخته شده به عنوان وثیقه برای پس دادن شهرت استفاده تبدیل می شود، خرج کنند.

اصولاً مقوا های اعتباری عادی ایمن نیستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید محدودیت های اعتباری خاصی دارند. به آگاه Nexo، این مقوا به حداقل یک جاده اعتباری با قابلیت رمزنگاری حاضر شده توسط Nexo شرح داده می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است توسط ۹۲ میلیون ارائه دهنده خدمات {در سراسر} جهان کدام ممکن است مسترکارت را پذیرفته اند استفاده کنند. علاوه بر این به معامله گران این امکان را می دهد تا ۹۰ سهم اجتناب کرده اند قطعا ارزش آن را دارد فارکس دیجیتال شخصی را خرج کنند.

Nexu ذکر شد کدام ممکن است مقوا به حداقل بازپرداخت، ارزش ماهانه یا عدم ورزش خواستن ندارد. هیچ کارمزد تراکنش خارجی تا ۲۰۰۰۰ یورو در ماه {وجود ندارد}.

هیچ محدودیتی برای میزان ارزش یا درو کردن خریدار اجتناب کرده اند سقف اعتباری {وجود ندارد} را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنها به مبلغ دقیق شهرت استفاده شده بهره صنوبر تبدیل می شود. درآمد مشتریانی کدام ممکن است نسبت رهن به قطعا ارزش آن را دارد ۲۰ سهم یا کمتر را محافظت می کنند، صفر {می ماند}.

رئیس بخش محصولات رمزنگاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشارکت مسترکارت می گوید: «مستر مقوا پیش آگهی می دهد کدام ممکن است دارایی های دیجیتال در جاری تنظیم توجه انداز پولی هستند.

تأمین: اقتصاد اینترنت

لینک مختصرلینک کپی شد!