اولین شعبه فروشگاه مرکزی ایساکو افتتاح شد


در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان اولین شعبه فروشگاه مرکزی ایساکو در خیابان سعدی تهران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبرآنلاین؛ معاون بازاریابی و فروش شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در این خصوص گفت: با توجه به افزایش فروش قطعات قاچاق و تقلبی و بی کیفیت، این شرکت تصمیم گرفت علاوه بر فروشگاه های دارای مجوز در سراسر کشور، فروشگاه های مرکزی جدید نیز افتتاح کند. کشور با هدف مبارزه با قاچاق کالا و تسهیل خرید لوازم یدکی در همین راستا اولین شعبه این فروشگاه ها در خیابان سعدی تهران افتتاح شد.
شهرام غلامی گفت: فروش لوازم یدکی در این فروشگاه کاملا مستقیم خواهد بود، با توجه به اینکه هدف دیگر از راه اندازی این فروشگاه، تسهیل در خرید لوازم یدکی و لوازم جانبی رانندگان تاکسی است، از این پس فروشگاه مذکور به صورت آزمایشی خواهد بود. . جهت فروش لوازم مورد نیاز – خرده – تاکسی.
وی افزود: در حال حاضر برنامه فروش سه قطعه شامل کیت کلاچ، بوش و شمع با قیمت عمده و با ۱۸ درصد تخفیف به تاکسی دارانی که خودروی آنها از محصولات ایران خودرو است، وجود دارد که می توان با نقدی و یا با امکان استفاده از «کارت ایساکو».
غلامی در خاتمه گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده در این فروشگاه هر ماه جشنواره فروش با تخفیف های ویژه در قسمت های مختلف برگزار می شود که امیدواریم با این اقدام شاهد افزایش رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش باشیم. برای دارندگان محصولات ایران خودرو