اولین اردوی حرفه ای فوتبال کشور در جزیره قشم راه اندازی می شود


با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق تجاری و صنعتی و مناطق آزاد ویژه اقتصادی تفاهم نامه همکاری مشترک بین سازمان منطقه آزاد قشم و باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در منطقه آزاد قشم امضا شد. مرکز شهر. دبیرخانه شورای عالی.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، این تفاهم نامه همکاری امروز شنبه (۱۸ مردادماه) با هدف مشارکت و سرمایه گذاری در امور تامین مالی، مطالعات، طراحی، مهندسی، تدارکات، آماده سازی، ساخت و بهره برداری از مجموعه فرهنگی ورزشی سام و زال صورت می گیرد. افشار فتح الهی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران.
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و اقتصادی در این مراسم گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال اولین مجموعه حرفه ای و استانداردی است که به همت ورزش استقلال در منطقه آزاد قشم ساخته شد. باشگاه. با سایر تیم های فوتبال کشور و همکاری در برپایی اردوهای آماده سازی تیم های فوتبال در این اردوی نظامی از خروج ارز از کشور جلوگیری می کند.
سعید محمد افزود: امیدواریم در آینده نزدیک با همکاری باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال شاهد اعتلای جوانان قشمی و ایجاد شرایط مساعدتر برای تیم های فوتبال کشور باشیم.

** پیشگام و پیشگام مناطق آزاد در زمینه ساخت کمپ های حرفه ای فوتبال در کشور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اردوی فوتبال حرفه ای باشگاه استقلال برای اولین بار در کشور در جزیره قشم برپا می شود.
افشار فتح الهی با بیان اینکه مناطق آزاد می توانند در ساخت کمپ های حرفه ای فوتبال در کشور پیشگام باشند، افزود: توسعه ورزش های انفرادی در مناطق و ارتقای ساختار صنعتی کشور از اولویت های دکتر دکتر است. محمد از ابتدای حضورش در دبیرخانه شورای عالی مناطق که کشوری آزاد است تا بتوانیم خلاءها و ایرادات حوزه صنعتی در کشور را با توانمندی هایی که در کشور داریم جبران کنیم. مناطق آزاد از کشور
فتح الهی ادامه داد: این اردوی حرفه ای برای استفاده ورزشکاران مقیم مناطق آزاد و ساکنان در محدوده مناطق آزاد طراحی شده است.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه منطقه آزاد قشم ظرفیت نظامی مناسبی برای حضور تیم های نظامی دارد و در آستانه پیشرفت و توسعه جدی است، این تفاهم نامه می تواند زمینه تحقق اهداف منطقه را فراهم کند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افزود: در این تفاهم نامه آمده است که زمین و امکانات اولیه از سوی منطقه آزاد قشم تامین می شود و باشگاه ورزشی استقلال سرمایه گذاری برای ساخت کمپ استاندارد برای خود باشگاه را تامین می کند. و استفاده از ورزش در کشور

** وظیفه ماست که روحیه انقلابی و جهادی خود را در وزارت نشان دهیم

همانطور که مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در این مراسم گفت: وظیفه ما این است که روحیه انقلابی و جهادی خود را در وزارتخانه خود نشان دهیم.
مصطفی آجورلو افزود: سازمان منطقه آزاد قشم اتفاق بزرگی را برای جوانان قشم، کیش و هرمزگانی جشن گرفت. این کمپ فوتبال می تواند پایگاهی برای آموزش بازیکنان جدید فوتبال در منطقه باشد.
آجورلو از صدور مجوز مدرسه فوتبال در جزیره قشم خبر داد و گفت: با بازگشایی مدرسه فوتبال این فرصت در اختیار علاقه مندان به این ورزش تیمی قرار می گیرد.
وی در پایان از دکتر محمد به عنوان مدیر جهادی یاد کرد و از همکاری ایشان در ساخت کمپ حرفه ای فوتبال در جزیره قشم تشکر کرد.

من باید بگویم؛ دو طرف امروز (شنبه ۱۷ مرداد) در ۱۶ ماده تفاهم نامه همکاری امضا کردند.