امکان پیوند حساب های بانکی به شش هزار اپلیکیشن


وایز یک قرارداد مالی باز با Plaid منعقد کرده است که به ۱۳ میلیون مشتری سابق خود اجازه می دهد تا حساب های خود را به هزاران برنامه مرتبط کنند.

با ابزار باز پول Plaid، Core Exchange، افراد می توانند حساب محلی Wise USD خود را به هزاران برنامه دیگر – از جمله Venmo، Truebill و Chime – پیوند دهند تا به راحتی پول دریافت و پرداخت کنند.

یکپارچه سازی از قبل وجود دارد و برای مواردی مانند پرداخت های همتا به همتا و پلت فرم های سرمایه گذاری استفاده می شود. مشتریان تجاری ایالات متحده از آن برای ارسال پول به مشاغل برای پرداخت حقوق و دستمزد استفاده می کنند و کسب و کارها در سطح جهانی علاوه بر پرداخت قبوض کارت اعتباری و پرداخت مالیات به Neobanks متصل می شوند.

شارون آن کین، مدیر ارشد توسعه جهانی در وایز، گفت: «از طریق همکاری با Plaid، ما به مشتریان اجازه می‌دهیم حساب‌های خود را به برنامه‌ها و خدماتی که در ایالات متحده می‌شناسند و دوست دارند، فوراً و بدون هزینه‌های پنهان متصل کنند. همانطور که ما بدون مرز پول می سازیم، مشتریان ما همچنان شاهد ادغام های عمیق تر در بازار خواهند بود تا اطمینان حاصل کنند که Wise Account با عملکرد محلی مورد نیاز برای مصرف کنندگان ایالات متحده مطابقت دارد. “

راجا چاکرابورتی، رئیس دسترسی به داده‌های جهانی در Plaid، می‌افزاید: «ارائه راه‌حل‌های اتصال داده ایمن به مصرف‌کنندگان با مأموریت ما برای باز کردن آزادی مالی برای همه همسو است. مشارکت ما با Wise دسترسی، شفافیت و کنترل میلیون‌ها مشتری را تضمین می‌کند. به طور ایمن به برنامه ها و خدمات مورد نظر خود متصل شوید.

مترجم: فرزانه اسکندریان

منبع: فینکسترا

لینک کوتاهلینک کپی شد!