امتحان کنید بانکداری را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیز کردن در دنیای متاورس/ نبرد بانکداران در پایین دیجیتال


به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تحلیلگران تفسیر می‌کنند کدام ممکن است واقعیت افزوده، اقتصادهای جدیدی به قطعا ارزش آن را دارد تریلیون‌ها دلار را در متاورس تحمیل می‌تدریجی، جایی کدام ممکن است مردمان در جاری حاضر پول دقیق را برای املاک دیجیتال خرج می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌خواهند درآمدهای دیجیتال را در دنیای دقیق خرج کنند.

در ۱۸ ژانویه، مایکروسافت غول پیکر‌ترین کسب گذشته تاریخی شخصی را گفتن کرد. قطعا ارزش آن را دارد راهنمایی تمام نقدی Activision Blizzard نویسنده ورزشی Call of Duty، Warcraft را انتخاب کنید و انتخاب کنید Candy Crush 7/68 میلیارد دلار تعیین مقدار می‌شود. این رقم فوق العاده بعدی اجتناب کرده اند ۲۶ میلیارد دلاری است کدام ممکن است مایکروسافت برای لینکدین در سال ۲۰۱۶ تیز کردن کرد هر دو ۵/۸ میلیارد دلاری کدام ممکن است در سال ۲۰۱۱ برای اسکایپ تیز کردن کرد.

اکنون سه میلیارد نفر به صورت اینترنت ورزشی می‌کنند. مایکروسافت پیش بینی دارد به همان اندازه سال ۲۰۳۰ این رقم به پنج/۴ میلیارد نفر برسد. ساتیا نادلا، رئیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست اجرایی مایکروسافت، در مصاحبه همراه خود تحلیل‌گر همراه خود اشتیاق با توجه به ورزشی شناخته شده به عنوان فوری‌‌ترین مقوله در جاری انبساط در علاقه صحبت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کل قرنطینه کووید به مردمان کمک کرد به همان اندازه منصفانه بافت در گروه بودن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعلق از گرفتن به آن است را حتی روزی کدام ممکن است اجتناب کرده اند هم کنار هستند داشته باشند؛ با این حال این تخفیف چیزی فراتر اجتناب کرده اند افزایش انواع گیمرهای مشتاق را انتخاب کنید و انتخاب کنید استخراج درآمدهای اشتراک اجتناب کرده اند آنهاست.

ورزشی فقط راه را برای سایر ورزش‌های اینترنت نماد می‌دهد کدام ممکن است بیشتر و بیشتر‌ای بیشتر مبتنی بر واقعیت افزوده (AR) هر دو واقعیت دیجیتال (VR) هستند. جان گوردون را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساندیپ گانتوری، استراتژیست‌های UBS، اظهار می‌دارند کدام ممکن است پول {به سمت} ورزشی‌های متاورس سرازیر می‌شود.

آنها می‌گویند: «در حالی کدام ممکن است ما در نظر گرفته شده می‌کنیم شخصی متاورس {در این} مرحله اصولاً مفهومی اجتناب کرده اند واقعیت {انجام شده} باقی می‌ماند، مشخص است کدام ممکن است ۹ سرمایه‌گذاران را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ نمایندگی‌ها لوفر ننشسته‌اند.»

شرط‌بندی غول پیکر مایکروسافت در همین جا، انبساط متاورس هر دو به عبارتی متاورس‌‌هاست، منصفانه اصطلاح پرکاربرد برای جوامع اینترنت کدام ممکن است مردمان به لطف فناوری واقعیت دیجیتال آنها را فرا می‌گیرد. اشخاص حقیقی ساده ورزشی نمی‌کنند. آنها در جاری پایان دادن وظایف، کسب درآمد، کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالا هستند.

بابی کوتیک، سرپرست اجرایی اکتیویژن بلیزارد، انگیزه پذیرش راهنمایی مایکروسافت را دلیل می‌‌دهد: «پیوستن این جوامع {به یکدیگر} گام بعدی در تحمیل متاورس است. مسابقه برای امتحان کردن این شتاب می‌گیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها می خواست برای دستیابی فوق العاده بیش از حد است.» نادلا توجه‌انداز منصفانه «رودخانه علاقه» را حاضر می‌دهد کدام ممکن است در آن «محتوا را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرید و فروش آزادانه جریان دارد».

این بخش تجاری است کدام ممکن است متصدیان ارائه دهندگان پولی باید به آن است در نظر گرفته شده کنند. در همین جا منصفانه جایگزین موجود است، اگرچه قابل دستیابی است درک آن سخت باشد. نادلا می‌گوید: «ما معتقدیم کدام ممکن است متاورس واحد را انتخاب کنید و انتخاب کنید متمرکزی وجود نخواهد داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید نباید وجود داشته باشد. ما باید اجتناب کرده اند متعدد اجتناب کرده اند پلتفرم‌‌های متاورس را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این اکوسیستم محکم اجتناب کرده اند محتوا، خرید و فروش را انتخاب کنید و انتخاب کنید این سیستم‌‌های استفاده شده پشتیبانی کنیم.»

موسسه مالی‌هایی در متاورس وجود خواهند داشت؛ به معنای واقعی کلمه هستند، قبلاً هم وجود داشته‌اند. مردمان پول دقیق (را انتخاب کنید و انتخاب کنید از اجتناب کرده اند آن) را در آن خرج می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پول می‌تواند به شبیه به مقیاس در مسیری تولید دیگری جریان یابد.

Working 3.0

عصر سوم درک کردن (Working 3.0)

چندین جریان فناوری قادر مطلق کدام ممکن است اکنون همراه خود هم تقاطع یافته‌اند، نوید مرحله بعدی در دگردیسی پولی دیجیتال را می‌دهند. موسسه مالی‌های حال در جاری حاضر توسط فناوری بلاک‌چین، دارایی‌های رمزنگاری، پروتکل‌های پولی غیر هدفمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبادلاتی کدام ممکن است توسط گروه‌های بی طرفانه گلوله کردن‌شده (را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیر از نمایندگی‌های استاندارد اداره می‌شوند)، دگردیسی یافته‌اند.

آنها برای ماندن در بهتر از مکان قابل دستیابی ارزش‌های زیادی می‌کنند. اکنون منصفانه مشکل جدید پیش می‌آید. متاورس‌ها بخشی اجتناب کرده اند چیزی هستند کدام ممکن است شبکه ۳.۰ نامیده می‌شوند. این پس اجتناب کرده اند مرحله آشنای شبکه ۲.۰، کدام ممکن است شخصی اجتناب کرده اند وب استاتیک زودتر شبکه ۱.۰ برای خوردن‌کنندگانی کدام ممکن است به صفحات بی نظیر نمایندگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رسانه‌ها استفاده می‌کردند، عملیاتی می‌شود.

شبکه ۲.۰ ما را به وب سلول امروزی رسانده است کدام ممکن است بر روی گوشی‌های خوب حاضر می‌شود غیر از سرورهای بومی، در فضای ابری کار می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود پلتفرم‌های اندازه غول پیکر (برای گرفتن، چت، چاپ شده، بار را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرضه وعده های غذایی) را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این همراه خود اشتراک استریم مدیا خاص می‌شود. بخش فزاینده‌ای اجتناب کرده اند خرید و فروش، را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر و بیشتر‌ای اجتناب کرده اند بانکداری، در اینترنت ۲.۰ اجتناب کرده اند طریق رابط‌های این سیستم‌نویسی استفاده شده (API) انجام می‌شود.

مشتریان این سرویس‌های شبکه ۲.۰ متوجه نشدند کدام ممکن است خودشان محصول هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانش استفاده را انتخاب کنید و انتخاب کنید هویت آنها توسط پلتفرم‌های غالب به تبلیغ‌کنندگان فروخته می‌‌شود. نمایندگی‌هایی قابل مقایسه با فیسبوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آلفابت، نمایندگی مادر گوگل، پادشاهان جهان شبکه ۲.۰ هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه ما، یعنی مشتریان، صرفاً رعیت آنها.

شبکه ۳.۰ حداقل وعده منصفانه وب غیر هدفمند را حاضر می‌تدریجی به مخترعان {برای حفظ} کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کار شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مشتریان {برای حفظ} حریم شخصی هر دو حداقل حق نگهداری هر دو کالا داده‌های شخصی کمک می‌تدریجی. بر مقدمه در نظر گرفتن جدید، داده‌ها به مقیاس پول ارزشمند هستند (به معنای واقعی کلمه هستند مرتب سازی پول هستند) را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید اجتناب کرده اند شبیه به حمایت‌ها برخوردار باشند.

مروجین آن اعلام کردن می‌کنند کدام ممکن است شبکه ۳.۰ این احتمال را دارد کدام ممکن است دموکراتیک‌‌تر باشد، اگرچه بدبین‌‌ها قابل دستیابی است نماد دهند کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند این مروجین فرصتی برای سلطه جدید در آنجا می‌‌بینند. ادامه دارد خاص نیست، برای مثال، روی حیله و تزویر‌‌افزار کلیدی برای ورود به متاورس‌ها چیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید خواه یا نه منصفانه نمایندگی هر دو نمایندگی‌های جدید می‌‌توانند قابل مقایسه با اپل اجتناب کرده اند کالا فوق‌‌العاده آیفون درآمد ببرند هر دو خیر.

در ۳ ژانویه ۲۰۲۲، قطعا ارزش آن را دارد بازار اپل برای مدت کوتاهی به سه تریلیون دلار رسید، اولین شرکتی کدام ممکن است به همان اندازه کنون به این سطح عطف رسیده است. همراه خود این جاری، به همان اندازه ۲۰ ژانویه، همراه خود کالا سهام فناوری، به ۷/۲ تریلیون دلار کاهش کشف شد. منصفانه سؤال حتی غول پیکر‌تر اینجا است کدام ممکن است چه مقدار اجتناب کرده اند اقتصاد دیجیتال رو به انبساط، کدام ممکن است گروه ملل تخمین می‌زند ۵/۱۵ نسبت اجتناب کرده اند ساخت ناخالص خانه جهانی در سال ۲۰۱۸ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تخمین‌های گلدمن ساکس ۸/۱۶ نسبت اجتناب کرده اند اقتصاد جهان در طولانی مدت سال ۲۰۲۱ را تشکیل می‌دهد، {به سمت} متارورس‌های اطراف را انتخاب کنید و انتخاب کنید AR اصلاح جهت خواهد داد.

اریک شریدان، تحلیل‌گر فناوری گلدمن، سعی کرده اعدادی را {در این} مورد دقیق تدریجی. او می‌نویسد: در نزولی‌ترین حالت همراه خود اصلاح حدود ۱۵ نسبت اجتناب کرده اند اقتصاد دیجیتال {به سمت} دنیای دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود ۵/۲ نسبت افزایش بازار نسبت به سطوح تخمینی کنونی، به مجموع جایگزین بازار تقریبا ۶/۲ تریلیون دلار می‌رسیم.

سؤال یورومانی اینجا است کدام ممکن است صعودی‌ترین مورد چیست؟ شریدان تخمین می‌زند کدام ممکن است «تقریباً ۳۳ نسبت اجتناب کرده اند اقتصاد دیجیتال {به سمت} متاورس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۵ نسبت افزایش بازار، به حداقل یک جایگزین ۵/۱۲ تریلیون دلاری می‌رسیم». اکثریت اینها اعداد باعث می‌شوند ۷/۶۸ میلیارد دلار مبلغی ناچیز برای اجتناب کرده اند بین برداشتن دیوار دیجیتال متاورس به تذکر برسد.

گلدمن، در واقع، به مایکروسافت با توجه به تخفیف Activision توصیه می‌دهد کدام ممکن است ادامه دارد باید تجزیه و تحلیل‌های بالقوه را اجتناب کرده اند افسران در بخش رقبا انجام دهد. ورزشی علاوه بر این در جاری تثبیت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید این تخفیف مایکروسافت را به سومین نمایندگی غول پیکر ورزشی در این کره خاکی تغییر می‌تدریجی. در برخی اجتناب کرده اند متاورس‌ها، دوستان را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار‌ها عینک‌‌های شخصی را به توجه می‌‌زنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای نمایندگی در اجرای زنده گروه‌‌های مورد کنجکاوی‌شان، در حالی کدام ممکن است روی کاناپه خانه می‌نشینند، پول می‌‌دهند. اکثریت اینها باکلاس‌‌تر اجتناب کرده اند اجرای زنده‌‌های ۲ بعدی {خواهد بود} کدام ممکن است روی لپ‌ تاپ‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تلویزیون‌‌ها چاپ شده می‌شوند کدام ممکن است در قرنطینه به نظر می رسد شدند. حداقل به سختی اصولاً شبیه به حضور دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر شبیه تماشای منصفانه واحد نمایش بصری است، کدام ممکن است در واقعیت، تحت هیچ شرایطی نمی‌توان سرگرمی نهایی موسیقی خشمگین را تخصص کرد.

انسان‌ها دوست دارند کاوش کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ماجراجویی بپردازند. خواه یا نه اشخاص حقیقی بیشتری می‌توانند اجتناب کرده اند طریق AR، بازدید اجتناب کرده اند وضعیت‌های دوردست، چتربازی هر دو هلی اسنوبورد اجتناب کرده اند خانه‌های شخصی به گردشگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازی‌های ماجراجویی پرخطر بپردازند؟ زمان نماد خواهد داد کدام ممکن است خواه یا نه این فناوری به مقیاس کافی خوشایند می‌شود هر دو خیر.

در متاورس‌های آسان‌‌تر، دلالان املاک را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستغلات، اجاره‌‌کنندگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشتریان را به تورهای دیجیتال اجتناب کرده اند املاک مسکونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجاری می‌‌برند. برای امتحان کردن این، آنها نیاز دارند دنیای آنلاین ما شخصی را در دنیای متاورس اطمینان حاصل شود که چنین مشاغلی بخرند، مناسب شبیه به‌طور کدام ممکن است خانه‌های فروش عمومی در جاری کسب دنیای آنلاین ما در بازار آثار هنری دیجیتال هستند.

در یکی اجتناب کرده اند اولین جهان‌های دیجیتال سه بعدی، Decentraland کدام ممکن است در تحریک کردن همه ‌گیری کووید در فوریه ۲۰۲۰ به روی عموم باز شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بلاک‌چین اتریوم پشتیبانی می‌تدریجی، مشتریان همراه خود فارکس دیجیتال Mana این پلتفرم برای قطعه‌‌های پایین دیجیتال تیز کردن می‌کنند. تصرف این عناصر همراه خود توکن‌های غیر قابل تعویض خاص می‌شود. منصفانه مانا در فوریه ۲۰۲۰ حدود ۴۰ عرف قطعا ارزش آن را دارد داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عناصر آن به قیمتی برابر ۲۰ دلار فروخته شد.

در ۲۰ ژانویه ۲۰۲۲، منصفانه مانا ۸۶/۲ دلار قطعا ارزش آن را دارد داشت. در نوامبر ۲۰۲۱ پس اجتناب کرده اند اصلاح شناسایی نمایندگی فیسبوک به متا، قیمت آن به ۴۸/۵ دلار رسید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید عناصر پایین دیجیتال یک دسته کامل هزار دلار ارائه شده است است. در مکان های مختلف، اشخاص حقیقی آموزش AR را خریداری می‌کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمایندگی‌ها برای آموزش کارمندان در تمام توانایی‌‌ها ارزش می‌کنند: پرستاران، سربازان، خلبانان، شاید حتی جراحان.

 EQIFI

هم‌پوشانی واقعیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال

برد یاسار، سرپرست اجرایی EQIFI، به Euromoney می‌‌گوید: «متارورس، مناسب قابل مقایسه با دنیای فیزیکی، {برای تقویت} انبساط به ورزش‌های مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجاری تکیه کن است.»

EQIFI اولین پلتفرم پولی غیر هدفمند (DeFi) است کدام ممکن است توسط منصفانه موسسه مالی خرس نظارت پشتیبانی می‌شود

EQIBank کدام ممکن است در سال ۲۰۱۸ ایجاد شد، دارای مجوز درست بانکداری فراساحلی در گروه کارائیب است را انتخاب کنید و انتخاب کنید توسط واحد ارائه دهندگان پولی دومینیکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید موسسه مالی مرکزی کارائیب شرقی ترتیب مقررات می‌شود. این موسسه مالی شناخته شده به عنوان منصفانه موسسه مالی واحد راه‌اندازی شد کدام ممکن است در آن مشتریان می‌توانستند دارایی‌های رمزنگاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید استاندارد را در اختیار داشته باشند. اکنون این موسسه مالی مسیری را برای موسسه مالی‌ها به سوی متاورس تحمیل می‌‌تدریجی.

این نمایندگی در جاری حاضر مقوا‌های نقدی را حاضر می‌تدریجی کدام ممکن است دنیای دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال را در بر می‌‌گیرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قصد دارد همراه خود مشارکت Human Protocol، Polka City را انتخاب کنید و انتخاب کنید Netvrk منصفانه موسسه مالی درست در متاورس افتتاح تدریجی.

پیدایش EQIFI این بود کدام ممکن است سوراخ بین بانکداری مستقر را انتخاب کنید و انتخاب کنید DeFi را پر تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه بلاک‌چین‌ها را کدام ممکن است پروتکل‌‌های DeFi روی آنها کار می‌‌کنند به هم متصل تدریجی. یاسار می‌‌گوید اکنون متاورس‌ها بر روی بستر بلاک‌چین ساخته می‌‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشتریان راه‌‌هایی را می‌‌خواهند به همان اندازه «دلارهای متاورس» شخصی را در دنیای دقیق خرج کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در عین جاری اجتناب کرده اند سرمایه‌های دقیق شخصی برای گرفتن املاک دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر کلکسیون‌ها در متاورس استفاده کنند.

افرادی که شخصی را در متاورس‌ها غرق می‌بینند دارای توکن‌های محلی قابل مقایسه با مانای Decentraland هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند در گذشته می‌توانند این کار را انجام دهند؛ با این حال فوق العاده انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پا گیر است.

آنها قابل دستیابی است مجبور شوند توکن محلی متاورس را در یک واحد صرافی غیر هدفمند بفروشند، شاید برای توکن شناسایی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید روان‌تر بلاک‌زبان چینی کدام ممکن است روی آن اجرا می‌شود، قابل مقایسه با اتریوم هر دو کاردانو. آنها نیاز دارند آن رمزارز را همراه خود منصفانه استیبل کوین تغییر کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در پایان استیبل کوین را همراه خود فارکس تولید دیگری در یک واحد موسسه مالی دقیق تغییر کنند.

یاسار می‌گوید: «EQIFI در جستجوی تحمیل حضور در هر متاورسی است. این حضور قابل دستیابی است شناخته شده به عنوان منصفانه بخش نامیده شود هر دو قابل دستیابی است جهان‌ای باشد کدام ممکن است برای ورود را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا ارزش آن را دارد به آن است سوئیچ داده می‌شود. با این حال ما می‌خواهیم نقل را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتقالات یکپارچه را هم بین متاورس‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بین دنیای دیجیتال را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنیای دقیق پرانرژی کنیم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای این منظور، در جاری صحبت همراه خود متنوع اجتناب کرده اند متاورس‌ها با توجه به توجه‌انداز همکاری در یک واحد مشارکت بانکی هستیم.»

در متاورس شهر پولکا، EQIFI مقوا‌های نقدی بیشتر مبتنی بر NFT حاضر می‌تدریجی کدام ممکن است ساکنان می‌توانند اجتناب کرده اند آنها برای گرفتن اقلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه دهندگان استفاده کنند. مشتریان برای دارایی‌هایی قابل مقایسه با قطعه پایین در شهر پولکا همراه خود استفاده اجتناب کرده اند توکن محلی POLC پول می‌پردازند را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این می‌توانند مشاغلی قابل مقایسه با پمپ بنزین‌های دیجیتال هر دو مغازه‌ها را خریداری کنند کدام ممکن است اجتناب کرده اند آنها می‌توانند در POLC کسب سود داشته باشند.

مقوا EQIFI اکنون به آنها اجازه می‌دهد به همان اندازه اجتناب کرده اند رمزارزهای تولید دیگری قابل مقایسه با بیت ‌کوین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتریوم برای تیز کردن ارزش‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزهای تولید دیگری استفاده کنند.

یاسار می‌گوید POLC دسترس در بازار ثانویه تخفیف می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید EQIFI می‌تواند این قطعا ارزش آن را دارد را به دلار، یورو هر دو استرلینگ اشاره تدریجی. مشتریان دارای مقوا‌های نقدی EQIFI را انتخاب کنید و انتخاب کنید پولکا سیتی ساده مجبور نیستند ارزشی را کدام ممکن است در دنیای دیجیتال تحمیل کرده ‌اند خرج کنند. آنها علاوه بر این می‌توانند مقوا‌های نقدی فیزیکی بدست آمده کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به پمپ بنزین بروند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دنیای دقیق باک شخصی را پر کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعا ارزش آن را دارد را اجتناب کرده اند POLC به فارکس تولید دیگری تغییر کنند.

پولکا سیتی منصفانه متاورس استاندارد ۲ بعدی است کدام ممکن است به صورت اینترنت اجتناب کرده اند تجهیزات تلفن در کنار هر دو کامپیوتر لپ تاپ ممکن است قابل ورود است کدام ممکن است در آن EQIFI منصفانه ساختمان موسسه مالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تعدادی از کیوسک دارد. گام بعدی اینجا است کدام ممکن است همین کار را در یک واحد متاورس انصافاًً غوطه‌ور {در این} منطقه، سه بعدی را انتخاب کنید و انتخاب کنید AR انجام دهید. برخی اجتناب کرده اند متاورس‌ها نیز دنیای دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال را در بر می‌گیرند، برای مثال پیوستن فریلنسرها به جایگزین‌های شغلی.

شبیه به‌طور کدام ممکن است متاورس‌های پیچیده‌تر همراه خود اقتصاد شخصی به نظر می رسد می‌شوند، به ارائه دهندگان پولی پیچیده‌تری خواستن خواهند داشت. پایین‌‌ها در متاورس‌ها پرهزینه‌‌تر می‌‌شوند. جایی کدام ممکن است برخی اجتناب کرده اند پذیرندگان اولین امیدوارند همسایه دیجیتال اشخاص حقیقی celeb دنیای دقیق شخصی شوند.

EQIFI در تذکر دارد رهن مسکن حاضر دهد. مجدداً اینها قابل دستیابی است اجتناب کرده اند دنیای دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید دیجیتال تقاطع یابند ۹ اینکه صرفاً بر مقدمه قطعا ارزش آن را دارد‌های وثیقه، درآمدها را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابلیت ارائه دهندگان بدهی در هر متاورس را انتخاب کنید و انتخاب کنید فارکس بی نظیر آن باشد.

یاسار می‌گوید: «ما به مردمان اجازه می‌‌دهیم در دنیای دقیق در مخالفت با دارایی‌های فیزیکی رهن بگیرند (به همان اندازه روزی کدام ممکن است بازاری برای آن دارایی‌های فیزیکی موجود است) را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای گرفتن دارایی‌‌های دیجیتال رهن بگیرند.»

نهادهای ترتیب مقررات در جاری حاضر از نزدیک به بازارهای کریپتو به نظر می رسید می‌کنند، چرا کدام ممکن است آنها انبساط می‌کنند به همان اندازه اجتناب کرده اند خطر سرریز برای سیستم اقتصادی ترتیب شده جلوگیری کنند. بیت کوین یک بار دیگر در ژانویه سقوط کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریباً اجتناب کرده اند سر شخصی در نوامبر ۲۰۲۱ به نصف رسید از ابتدا بازارهای اوراق قرضه فروخته شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس بازارهای سهام اصلاح شدند؛ با این حال موسسه مالی‌‌های استاندارد همچنان می‌‌خواهند اجتناب کرده اند انواع فزاینده مشتریانی کدام ممکن است اکنون در جاری کسب، کالا را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستند، درآمد کسب کنند، در حالی کدام ممکن است صرافی‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محلی رمزارز در جستجوی مجوز برای تعقیب شبیه به خرید و فروش هستند. یاسار می‌گوید: «ما می‌خواهیم به مردمان نماد دهیم کدام ممکن است ممکن است می‌توانید خرس نظارت، مجوز داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان در دنیای فراتر اجتناب کرده اند حاضر محصولات جدید به مشتریان جدید باشید.»

 eToro

ترتیب مقررات در جاری تکامل

این کدام ممکن است چگونه بانکداری کدام ممکن است بین متاورس‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دنیای دقیق تلاقی می‌تدریجی، ترتیب می‌شود، منصفانه سؤال بی‌پاسخ باقی می‌ماند. ارائه دهندگان پولی بیشتر و بیشتر‌ای هدفمند شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در سال‌های پس اجتناب کرده اند فاجعه غول پیکر پولی خرس سلطه موسسه مالی‌های کمتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند تذکر سیستمی مهم‌‌تر بود. قوانین‌‌گذاران تحمیل مدیریت‌های از محسوس‌‌تر بر واسطه‌‌های کمتر در یک واحد سیستم متمرکزتر را سرراست‌‌تر یافتند.

اگر شبکه ۳.۰ سهم بیشتری اجتناب کرده اند ورزش‌های مالی جهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید جریان‌های پولی درمورد به آن است را به شخصی اختصاص دهد، با این حال فوق العاده غیر متمرکزتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کمتر به واسطه‌های ترتیب مقررات تکیه کن باشد، چه؟

یکی اجتناب کرده اند نهادهای ترتیب مقررات سابق به Euromoney می‌‌گوید: «بخشی اجتناب کرده اند بی‌‌اعتمادی به گروه‌‌های غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدفمند کدام ممکن است در عصر‌‌های جوان‌‌تر واضح است، بی‌اعتمادی به ترتیب‌‌کنندگان مقررات نیز است. یکی اجتناب کرده اند چیزهایی کدام ممکن است شبکه ۳.۰ را هدایت می‌تدریجی اینجا است کدام ممکن است نمایندگی‌کنندگان می‌خواهند دانش شخصی را مدیریت کنند. آنها نمی‌خواهند کالا باشند.»

او می‌‌افزاید: «همه اینها برای عجله در جاری تکامل است: کریپتوها، استیبل کوین‌ها، NFT‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید متاورس‌ها هر کدام زبان‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتیازات نظارتی خاص شخصی را دارند.»

برخی اجتناب کرده اند صرافی‌های غول پیکر کریپتو به این نتیجه رسیده‌‌اند کدام ممکن است چاره‌ای جز کار با هم همراه خود ترتیب‌‌کننده‌های اوراق بهادار {وجود ندارد}. حتی قابل دستیابی است استیبل کوین‌ها غیر از اوراق بهادار، مشمول مقررات بانکی شوند. به تذکر می‌رسد NFT‌ها در جاری حاضر در یک واحد سطح کور نظارتی قرار دارند.

ترتیب‌کننده سابق می‌گوید: «با توجه به متاورس، این موضوع فوق العاده بیشتر مبتنی بر گروه است. در طولانی مدت، این موضوعات احتمالاً همراه خود ترکیب درست DeFi در متاورس در کنار خواهند شد. مردمان می‌خواهند در برابر این NFT‌های شخصی رهن بگیرند. آنها قابل دستیابی است بخواهند اجتناب کرده اند رهن دادن به آن است دارایی‌ها دنبال کسب بازدهی باشند. شخص هر دو نهادی کدام ممکن است نقدینگی چنین استقراض را انتخاب کنید و انتخاب کنید وامی را فراهم می‌تدریجی، اجباری نیست موسسه مالی باشد.»

خواه یا نه استانداردهای جهانی مشترک {در سراسر} متاورس غیر از جامعه امروزی بخش‌های قضایی بانکداری سراسری در دنیای دقیق وجود می تواند داشته باشد؟ خواه یا نه اصلاً استانداردهایی وجود می تواند داشته باشد؟

ادامه دارد زمان برای انگشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجه ناخوشایند کردن همراه خود همه اینها موجود است. شبکه ۲.۰ بیش اجتناب کرده اند ۲۰ سال رشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش کشف شد. شبکه ۳.۰ قابل دستیابی است اندازه بکشد. ما اکنون ساده مرحله آنچه را کدام ممکن است فناوری اجازه می‌دهد را تجزیه و تحلیل می‌کنیم.

دنی برینکر، رئیس سبدهای سرمایه‌گذاری در eToro، پلتفرم سرمایه‌گذاری اجتماعی کدام ممکن است اکنون به سرمایه‌گذاران خرده‌‌فروشی مجموعه‌ای اجتناب کرده اند سهام دنیای دقیق را حاضر می‌تدریجی، می‌گوید: «این پتانسیل قابل دستیابی است بی‌نوک به تذکر برسد؛ با این حال پذیرش لزوما سرراست نخواهد بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه شبه اتفاق نمی‌افتد. متاورس به قابلیت پردازش، پهنای باند را انتخاب کنید و انتخاب کنید افزایش روی حیله و تزویر‌افزاری بیشتری خواستن دارد؛ هدست، عینک، گوشی‌های خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارائه دهندگان فضای ابری.»

سرمایه‌گذاری {در این} بخش ادامه دارد نیز می‌تواند ریسک خطرناکی باشد. حدس یورومانی اینجا است کدام ممکن است این ریسک غول پیکر {خواهد بود} را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور بدون شک این شانس را در اختیار موسسه مالی‌ها قرار می‌دهد به همان اندازه همراه خود انواع زیادی اجتناب کرده اند مشتریان جدید، اجتناب کرده اند جمله عصر‌‌های جوان‌‌تری کدام ممکن است به تذکر می‌‌رسد سیستم بانکی مستقر در جاری اجتناب کرده اند انگشت دادن آنها است، همه انواع خرید و فروش را انجام دهند. کالا سهام جی‌پی مورگان پس اجتناب کرده اند سال ۲۰۲۱ در جریان ژانویه، روزی کدام ممکن است این سیستم‌‌هایش را برای سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد دلاری در سال ۲۰۲۲ فاش کرد، بخشی اجتناب کرده اند این سرمایه‌گذاری در بازاریابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوله کردن سهام lion در فناوری است. این ارزش مرتبط ماندن در خرید و فروش بانکی است.

 

مترجم: مسعود اسکندری

 تأمین: euromoney.com