افزایش سهم مبلغ تراکنش و تثبیت مرکز پرداخت سوم در شهرفر ۱۴۰۱


شرکت پرداخت الکترونیک سداد علاوه بر افزایش سهم خود از کل مبلغ تراکنش شبکه پرداخت، توانست جایگاه خود را به عنوان سومین شرکت با بیشترین میزان تراکنش در شهریور ماه تثبیت کند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیک سداد، حجم تراکنش های پذیرفته شده کارتخوان های سداد و ابزار پذیرش آنلاین به ترتیب ۰.۴۵ و ۷.۱ درصد در شهریور ماه افزایش یافت. سداد با این افزایش توانست با ۶۹.۱۲ درصد بیشترین سهم از مبلغ معامله را در جایگاه سوم حفظ کند.

به گزارش اقتصادی شاپرک، سهم پرداخت الکترونیکی سداد از تعداد تراکنش های ابزار پذیرش آنلاین با ۴۵.۱ درصد افزایش نسبت به مردادماه به ۳۵.۹ درصد رسید و به این ترتیب در افزایش این نیز رتبه دوم را به خود اختصاص داد. سری معاملات بازپرداخت.

تحلیل مقایسه ای آمار شاپرک در مرداد و شهریور ۱۴۰۱ نشان می دهد که سهم سداد از مبلغ تراکنش خرید، پرداخت قبض و کارمزد خرید نیز به ترتیب ۰.۶ و ۴۸.۱ درصد افزایش یافته است.

پرداخت های الکترونیکی نیز شاهد رشد درصد کارتخوان های تراکنش بوده است. پیش بینی می شود با اجرای طرح ملی پذیرش که با همکاری بانک ملی از ابتدای آبان ماه به صورت گسترده اجرا می شود، روند صعودی بازپرداخت در ماه های آینده ادامه یابد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!