افزایش خدمات خودپرداز بانک شهر برای شهروندان برای پرداخت پیشنهادات رضوی


و به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی بانک شهر، حسام حبیب الله گفت: بانک شهر همواره به عنوان بانکی مردمی و شهروند محور و مبتکر در ارائه خدمات بانکی مطرح بوده است. وی گفت: ارائه دستگاه های خودپرداز و سامانه های بانکداری الکترونیک به شهروندان در رأس دستور کار تجارت به طور جدی در حوزه مسئولیت اجتماعی است.
وی افزایش همکاری بانک شهر و آستان قدس رضوی و ارائه خدمات به زائران امام رضا (علیه السلام) را مایه مباهات کارکنان این بانک دانست و گفت: دور جدید همکاری بین دو طرف به همه دستگاه های خودپرداز بانک شهر افتخار می کنند و در راستای خدمت رسانی به عاشقان اهل بیت می توانند پیشنهاداتی دریافت کنند.
حبیب اله گفت: شهروندان می توانند با استفاده از دستگاه خودپرداز بانک شهر در سه حوزه برای اهدای هدیه به امام رضا (علیه السلام)، درمان و سلامتی و تامین آب راهپیمایی اربعین استفاده کنند. پیشنهادات خود را پرداخت کنند.
وی با اشاره به راه اندازی کمپین «آبیار الاربعین» خاطرنشان کرد: تمامی علاقه مندان می توانند مبلغ مورد نیاز را از دستگاه های خودپرداز بانک شهر پرداخت کرده و بخشی از هزینه تامین آب شرب زائران در اربعین حسینی را پرداخت کنند. در این مراسم خادمان توزیع خواهند شد.
معاون فناوری اطلاعات بانک شهر گفت: در راستای خدمت رسانی به زائران و افزایش همکاری بانک و آستان قدس رضوی. مناقصه گران ممکن است در آینده نزدیک؛ پرداخت وعده های خود از طریق دستگاه های پرداخت الکترونیکی بدون نقد بانک شهر در تالارهای مختلف رضوی.
حبیب الله در پایان اشاره کرد که امکان پرداخت کمک ها و کمک های مردمی در درگاه های دیجیتال بانک شهر مانند: اینترنت بانک، شهر شهر و نرم افزار شهر شاه پلاس نیز وجود دارد.