افزایش جوایز جشنواره سندیکای تجاری برای بانک ها


پذیرش مددجویان و اصناف از جشنواره بزرگ تجارت به ویژه اصناف، جوایز کمک هزینه سفر هیجان انگیز این جشنواره را از ۳ به ۱۰ مورد افزایش داده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، جشنواره بزرگ بانک تجارت ویژه سندیکاها با ۱۰ جایزه سفر هیجان انگیز و هزاران جایزه ارزشمند دیگر از ابتدای تیرماه تا پایان شهریور ماه ۱۴۰۱ برای مشتریان سندیکا و کارکنان بانک ها برگزار می شود. کشور.

مشتریان صنفی برای شرکت در قرعه کشی جوایز سفر هیجان انگیز باید ۱۰۰۰ امتیاز و برای دریافت جوایز ارزشمند دیگر این جشنواره حداقل ۲۰۰ امتیاز کسب کنند.

افتتاح حساب ۱۰ امتیازی، با حداقل ۱۰ تراکنش کارتخوان فروشگاهی ۲۰ امتیاز در ماه، کسب حداقل پنج موبایل بانک ۲۰ امتیاز و پنج بانک آنلاین ۱۰ امتیاز در ماه، مشتریان با دسته چک ۳۰ امتیاز، همه ۱ میلیون به طور متوسط، حساب موجودی دو امتیاز است و هر تراکنش پنج میلیون ریالی برای خرید دستگاه کارتخوان فروشگاهی شامل یک امتیاز برای مشتریان خواهد بود.

کلیه واحدهای صنفی فعال کشور در گروه های تولیدی، توزیعی و خدماتی و رده های مختلف آنها که از مشتریان بانک تجارت می باشند، می توانند با افزایش امتیاز از روش های فوق، شانس خود را برای بهره مندی از جوایز این جشنواره افزایش دهند. .

مشتریان بانک و همکارانش می توانند برای جزئیات طرح و اطلاعات تکمیلی به سایت بانک تجارت مراجعه کنند و یا با مرکز تماس با مشتریان بانک به شماره ۱۵۵۴ و مرکز تماس با مشتریان ایران کیش به شماره ۱۶۶۸ تماس بگیرند.

منبع: بانک تجارت

لینک کوتاهلینک کپی شد!