اعلام افزایش ۷۵۰ درصدی سود بانک رفاه کارکاران در جلسه مجمع عمومی.


مجمع عمومی عادی بانک رفاه کارکاران به طور فوق العاده تشکیل شد و صورت های مالی این بانک منتهی به ۸ اسفند ۱۴۰۰ به تصویب اعضای مجمع رسید.

و به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی بانک رافای کارکاران، این مجمع روز چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه با حضور دکتر سید عباس حسینی معاون امور بانک ها، بیمه برگزار شد. و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی و دکتر احمد خانی نوذری معاون امور اقتصادی در این وزارتخانه. تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دکتر قربان اسکندری مدیرکل امور بانکی و بیمه ای وزارت امور اقتصادی، نمایندگان دارایی، نمایندگان بورس، کمیسیون اوراق بهادار، مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره مدیران بانک الرفا، کارگران و معاونان بانک در محل مجتمع آموزشی رفاهی الرففا بانک در ویلنگک دیدار کردند.

دکتر سید عباس حسینی معاون بانکی، بیمه ای و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز با قدردانی از انضباط سلامت و کاری بانک رفاه کارکاران گفت: عملکرد این بانک در زمینه های مختلف بسیار ارزشمند بود و بررسی شاخص های عملکرد این بانک حاکی از رعایت قوانین و مقررات مربوطه است.

وی افزود: یکی از شاخص هایی که در عملکرد بانک رفاه کارگران قابل تقدیر است، مانده مطالبات هزینه ای است. عملکرد بانک در این زمینه و راهکارهای اجرایی این بانک می تواند الگویی برای سایر بانک ها باشد.

معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه بانک رفاه کارکاران متعلق به کارکنان و بازنشستگان است، تاکید کرد: اقدامات این بانک در زمینه ارائه خدمات به این عزیزان بسیار ارزشمند و شایسته است. برآورد کردن.

وی به حجم تسهیلات پرداختی بانک رفاه کارگران به سازمان تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: کل مطالبات بانک از این سازمان در یک مقطع زمانی بالغ بر ۸۸ هزار میلیارد تومان بوده که با همکاری و تلاش خوب سازمان تامین اجتماعی محقق شد. بانک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی، بانک رفاه کارگران با سهام ارزشمند این مطالبات را تصفیه کرده و سازمان تامین اجتماعی هم اکنون از لیست بدهکاران عمده بانکی خارج شده است.

دکتر اشاره کرد. حسینی به سطح کفایت سرمایه بانک رفاه کارکاران اشاره کرد و گفت: افزایش سرمایه این بانک به منظور فراهم کردن بستر ارائه خدمات به مشتریان و تقویت ساختار مالی بانک رفاه کارکاران ضروری است تا شاهد باشیم. بهبود کفایت سرمایه بانک

دکتر احمد خانی نوذری معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این دیدار گفت: این وزارتخانه تلاش کرده است با بازپرداخت بدهی های بانک، بستر توسعه فعالیت های بانک را فراهم کند. سازمان حراست به بانک رفاه کارگران.»

وی افزود: سهامی که بابت بدهی های سازمان تامین اجتماعی به بانک رفاه کارگران واگذار شد بسیار ارزشمند است و سودآوری خوبی به همراه دارد.

دکتر کربان اسکندری مدیرکل امور بانکی و بیمه ای وزارت اقتصاد و دارایی در این دیدار گفت: عملکرد بانک رفاه کارکاران در شاخص های مختلف بسیار ارزشمند و در راستای قوانین و مقررات است که جای تقدیر دارد. .

وی افزود: کاهش نسبت مطالبات، رشد ۵۹ درصدی درآمد در مقابل کاهش ۳۹ درصدی هزینه ها، درصد درجه اهرم مالی، تسویه تسهیلات کلان و … از جمله مواردی است که این را نشان دهد مدیریت بسیار قوی در بانک وجود دارد.

در این جلسه دکتر اسماعیل لعل غنی مدیرعامل بانک رفاه کارکاران گزارشی از عملکرد این بانک در سال ۱۴۰۰ ارائه کرد و گفت: تمامی برنامه های توسعه ای بانک با محوریت بازنشستگان و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی اجرا شده است. اجرا شده و خود را موظف می دانیم که ارائه خدمات به این بخش را بیش از پیش گسترش دهیم.

وی افزود: امسال علاوه بر افزایش ۱۲ میلیون تومانی تسهیلات قرض الحسنه مستمری بگیران، تسهیلات را نیز افزایش داده ایم و در حال حاضر به طور متوسط ​​ماهانه ۶۰ هزار فقره تسهیلات غیرحضوری در این بخش پرداخت می شود.

دکتر لیل غنی در خاتمه گفت: تمامی دستاوردهای بانک رفاه کارگران در سال ۱۴۰۰ مرهون حمایت های ارزنده وزارتخانه های امور اقتصادی، دارایی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ویژه سازمان تامین اجتماعی است که حمایت می کند. برنامه های توسعه این بانک و کارکنان آن کوشا و متعهد بود.