استراتژی بازاریابی جسورانه و ارائه خدمات مدرن، اولویت بیمه الرازی


به گزارش پایگاه خبری توفام آنلاین، وهاب جوادی در چهلمین جلسه پاسخگویی روز سه شنبه که به صورت زنده از صفحه این شرکت در اینستاگرام پخش شد، در حال توسعه کانال هایی برای ارائه خدمات صادرات و جبران خسارت در قالب افزایش تعداد شعب در شهرهای مهم در ادامه اعطای نمادهای نمایندگی به متقاضیان حرفه ای و تخصصی شدن نمایندگان منتخب موجود در بازارهای هدف، این اطلاعیه را در دستور کار این شرکت قرائت کردند و گفتند: شرکت بیمه الرازی با قدمت ۱۹ ساله هم اکنون در تمامی مراکز و بسیاری از مناطق بزرگ شعبه دارد. شهرستانها و به ایجاد شعب در سایر مناطق ادامه خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه راه اندازی ۳۰ شعبه جدید در دستور کار استراتژی بازاریابی شرکت بیمه الرازی قرار دارد، گفت: شعب جدید این شرکت با توجه به اولویت هایی از جمله جمعیت، سهم تولید ناخالص داخلی، ضریب نفوذ، ضریب نفوذ و … ایجاد می شود. و ویژگی های محلی استانداری. .

وی همچنین اعلام کرد که بیما الرازی در سال گذشته سه شعبه جدید و در ماه های آینده چندین شعبه دیگر با ماموریت های مختلف در کشور ایجاد خواهد کرد.

معاون اجرایی بیمه رازی با اشاره به اینکه این شرکت در هشتاد روز نخست امسال موفق به دستیابی به بودجه برنامه ریزی شده شد، تصریح کرد: پیش بینی می شود شرکت بیمه الرازی بیش از میانگین رشد صنعت را شاهد باشد. سال گذشته. کاهش درصد خسارت در مدت مشابه.

جوادی همچنین خاطرنشان کرد: ارائه خدمات به صنایع فلزات اساسی، حمل و نقل، نفت و گاز و پتروشیمی در کنار پالایشگاه ها و صنایع پایین دستی انرژی مورد تاکید ویژه مدیرعامل است. بازاریابی برای شبکه فروش ایجاد شده است و این مزیت های رقابتی منجر به افزایش بی سابقه تقاضا برای کد نمایندگی بیمه رازی شده است.

نماینده مرکزی خواستار توجه ویژه به شبکه فروش به عنوان شریان حیاتی شرکت بیمه شد و گفت: ما واقعاً معتقدیم که باید شبکه فروش موجود را حفظ کنیم و اگرچه ممکن است دور از انتظار باشیم، اما اقدامات انجام شده حائز اهمیت است. سازماندهی بازیگر با عملکرد فعلی اش و رتبه بندی بازیگران جامع ترین معیار برای شناسایی است.

وی افزود: درصد زیادی از نمایندگان شرکت بیمه الرازی حق‌الزحمه ماهیانه بالایی دریافت می‌کنند و این نشان می‌دهد که این شرکت توانایی بسیار خوبی در فروش بیمه‌نامه دارد و این امکان را دارد که نمایندگان رده‌های پایین‌تر از سفارش‌ها درآمد بیشتری کسب کنند. از مدیر عامل.”

معاون اجرایی شرکت بیمه رازی منطقه ای شدن جشنواره های فروش را راهی جدید برای افزایش انگیزه در شبکه فروش عنوان کرد و گفت: تجربه نشان داده است که جشنواره های فروش فعلی در صنعت بیمه به طور کلی الگوبرداری شده و تخفیف ها نیز به شمار می رود. فقط مدل شده.» آنها می توانند موثر باشند، بنابراین اختیاری است که شعبه های شرکت را برای طراحی کمپین های فروش منطقه ای با توجه به بودجه، عملکرد و نسبت ضرر و نیازهای منطقه ای و محلی خود تفویض کنید.

جوادی از انتصاب ۲۴۰ نماینده به ژنرال جدید در سال گذشته خبر داد و این تعداد نماینده را نسبت به میانگین صنعت بیمه زیاد دانست و ادامه داد: شرکت بیمه الرازی برای جذب نمایندگان آگهی درج می کرد اما امروز این روند رو به افزایش است. معکوس شده است و امنیت شغلی پایدار و مزیت رقابتی در این شرکت مجبور به ایجاد درخواست های زیادی برای مجوز نمایندگی برای شرکت می باشد.

وی تخصص شبکه فروش را شرط بقا عنوان کرد و گفت: نمایندگان محرمانه بیمه باید در همه زمینه ها اطلاعات کافی داشته باشند و در یک یا دو حوزه تسلط کامل داشته باشند تا بتوانند بر اساس استعداد و خودآگاهی به صورت حرفه ای فعالیت کنند. دفترچه یادداشت برای کارآفرینی.

در ابتدای جلسه معاون اجرایی شرکت بیمه الرازی فنون مذاکره را سنگ بنای فروش موفق معرفی کرد و از نمایندگان خواست تا در کنار دانش فنی اصول و فنون مذاکره را بیاموزند تا در جلسات از صحت و سقم خود اطمینان حاصل کنند. محتوا برای مخاطب

در پایان جلسه دکتر ناصرالدین اسلام فرد مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بیمه الرازی سند درختی را در قالب مسئولیت اجتماعی به میهمان جلسه تقدیم کرد.