استارت آپ جدید باعث ایجاد شغل می شود


شاید در روزهای ابتدایی که ایده شرکت مره به ذهن آقای امیر احمد برکاتین خطور کرد، هرگز فکر نمی کرد که در مدت زمان کوتاهی چنین کسب و کار فناوری محور در مراح بتواند نقش مهمی در زمینه اشتغال و کسب و کار او همیشه معتقد است یکی از دلایل اصلی موفقیت خود و تیمش ارائه راه حل های کاربردی و جذاب است. به همراه دو دوست که همگی در رشته مهندسی برق تحصیل کرده اند، استارت آپ میاره را راه اندازی کردند و هدفشان این بود که از ظرفیت خودروهای شهر حداکثر استفاده را ببرند و از این طریق هزینه ها را کاهش دهند و از همه مهمتر کیفیت خدمات را افزایش دهند.

میاره یک پلتفرم استارت آپی در زمینه تحویل کالا توسط پیک های خودرویی است که یک طرف آن پیک ها و طرف دیگر رستوران ها، سوپرمارکت ها، داروخانه ها یا صاحبان مشاغل هستند. در ابتدا آنها به طور انحصاری بر روی زمینه تحویل غذا توسط پیک های خودکار تمرکز کردند. چرا که طبق تحقیقات انجام شده، بخش رستوران ها نزدیک به شصت درصد از فروش مواد غذایی را به خود اختصاص داده و دارای بازار بسیار بزرگی است که با فعالیت های انجام شده در این زمینه، می توان به بیش از چهار هزار رستوران خدمات رسانی کرد. در شهر تهران در زمینه تحویل غذا، خدمات خود را جذب می کند.

میرا و ایده های حامی او هرگز محدود به این بازار نبودند و آنها به دنبال گسترش و تغییر تجارت خود بودند تا بتوانند بازارهای بزرگتر و بیشتری را با خود به ارمغان بیاورند. تغییر مهمی که تحول بزرگی در حوزه تحویل غذا بود، تغییر کرایه ثابت، دادن کرایه بر اساس سفر به پیک خودرو و اطمینان از حضور پیک و کیفیت بسته تحویل رستوران ها بود. اهداف بالا و انگیزه قوی موفقیت شما را تعیین می کند. Mayarh توانسته است به عنوان یک پیشرو در این زمینه ادامه دهد، زیرا توانسته به میانگین رشد بالایی در دریافت سفارش دست یابد و آمار افزایش قابل توجهی داشته باشد، برای کمک به این مشکل، بخش تحویل سوپرمارکت را نیز به خود اضافه کرده است. خدمات کردی و هم اکنون مشغول ارائه خدمات در تمامی مشاغل (رستوران ها، سوپرمارکت ها، داروخانه ها و …) است و زمینه کاری او حد و مرزی ندارد.

افرادی که در مایار کار می کنند، سفیران مایار نامیده می شوند. در واقع می آورد; میانجی بین شرکت ها و سفرا. این استارتاپ با استفاده از دانش، فناوری و نوآوری و همچنین با طراحی اپلیکیشنی منحصربفرد با رابط کاربری بسیار ساده، توانسته است با یک کلیک فاصله شرکت ها و سفرا را کاهش دهد و همواره سعی در ارائه زیرساخت لجستیکی سریع و مطمئن در سمت راست داشته باشد. قیمت از یک سو موجب رشد و توسعه کسب و کارهای کوچک و محلی می شود و از سوی دیگر به راحتی و با هزینه ای مقرون به صرفه پاسخگوی نیاز مشتریان خود خواهد بود. در این دایره میانی مایار و سفیرانش قرار دارند که با ارسال محصولات به صورت متمرکز و محلی، مصرف و مصرف سوخت را کاهش داده و علاوه بر ایجاد فرصت شغلی برای هزاران نفر، درآمد قابل پیش بینی بیشتر و بالاتر از میانگین بازار و ساعات کاری انعطاف پذیر را به همراه دارند. آزمایش کردن

این تیم قوی معتقد است: ما سقفی برای رشد نداریم، همه با هم در آینده رشد خواهیم کرد و همیشه سعی می کنیم مسیر و فرصت های پیشرفت را برای علاقه مندان فراهم کنیم. مدیران و سرپرستان کنونی میاره اغلب همکارانی هستند که کار خود را در بازار کار «میاره» آغاز کردند و اکنون سبد ما برای ادعای ما هستند.

چنین استارت‌آپ‌هایی ثابت کرده‌اند که وقتی مغز یک ایده ناب را پشت سر می‌گذارد، هیچ مانعی نمی‌تواند مانع پیشرفت آنها شود.

منبع: روزنامه تحسین