از ۱۴۰۰۰ نفر به عنوان برنده حساب بانک قرز بل تجلیل شد


مراسم برداشت از حساب وام حسنی بانک گردشگری «مهرزان» با حضور اعضای هیئت مدیره این بانک، نمایندگان بانک مرکزی و دادستانی کل کشور برگزار شد. بیش از ۱۴ هزار نفر به عنوان برنده تجلیل شدند. این حساب ها

به گزارش پایگاه خبری در اینترنت به نقل از روابط عمومی بانک توریس، مدیرعامل بانک توریس در این مراسم با اشاره به سنت قرض الحسنه در قرآن گفت: قرض الحسنه -حسنه تاثیرات زیادی دارد. و از برکات آن، این مهم در مشتریان حسن نیت حساب های Belle Qerz است.محمدرضا فهمی ترویج فرهنگ قرض الحسنه با ضرورت را ضروری خواند و افزود: در حال حاضر تسهیلات قرض الحسنه از محل منابع ودیعه قرض الحسنه در حوزه های ازدواج، فرزندآوری، مسکن و … پرداخت می شود. بیماری های خاصوی ادامه داد: بسیاری از خیرین یا مالکان برخی شرکت ها منابع خود را به بانک ها پیشنهاد می کنند تا کارکنان خود از تسهیلات قرض الحسن بهره مند شوند تا بانک نیز تسهیلات کرز الحسن را به افراد ارائه شده توسط شرکت پرداخت کند. .در این گزارش آمده است: مهلت افتتاح حساب و محاسبه امتیاز شرکت در قرعه کشی و جوایز تا ۱۷ آبان ماه ۱۴۰۱ بود.حداقل موجودی حساب های کرز الحسنه برای شرکت در قرعه کشی یک میلیون ریال بوده و به ازای هر میلیون ریال موجودی روزانه در سپرده های کرز الحسنه معادل یک شانس قرعه کشی بوده است.
در این رویداد ۱۰ سکه تمام بهار آزادی ۱۰ نفره، ۲۰ سکه بهار آزادی ۲۰ نفره، ۴۰ سکه ربع بهار آزادی ۴۰ نفره، ۲۰۰ جایزه نقدی ۲۰ میلیون ریالی، ۲۰ کمک بلاعوض ۵۰ میلیون ریالی برای سفر به اماکن ال. -مقدمه ۵۰ کمک بلاعوض به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال جهت خرید کالاهای بادوام داخلی و هزاران جایزه نقدی و غیرنقدی دیگر.

در مجموع حدود ۴۲ میلیارد ریال جوایز نقدی و غیرنقدی به بیش از ۱۴ هزار نفر از دارندگان حساب بانک قرض الحسنه تعلق گرفت.بانک گردشگری ۱۰۰ شعبه در سراسر کشور دارد.