از راه راه نترسید: همه چیز بیشتر تغییر می کند


مدتی گذشت ، عذرخواهی می کنم اگر با صبر و حوصله منتظر ماند و دیدید بعد چه می شود! باور کنید من اینجا با شما هستم. در حال حاضر ، من روی نیمکت نشسته ام و روی iPad خود ضربه می زنم ، که سال گذشته برای خرید منظم از آن خریداری کردم. در عوض ، من بیشتر به خواندن ادامه دادم که چندان بد نیست ، اما قطعاً قصد اصلی من نیست.

در هر صورت ، من هنوز متصل هستم! اما من یک خبر هم دارم: حدود یک هفته پس از آخرین پست خود در اینجا اخراج شدم. بنابراین من وقت آزاد زیادی داشتم و خیلی به این فکر کردم که بعد باید کجا بروم. من در ابتدا واقعاً از این موضوع ناراحت بودم ، اما اکنون می بینم که این ممکن است چیز خوبی باشد ، شاید؟ سعی می کنم مثبت بمانم

دوباره شروع کردم به نقاشی ، به یک دلیل! از طرف دیگر ، من متوجه شده ام که واقعاً خوب است که از آن لذت ببرم و در کارهای اداری خوب هستم. من از کمک به مردم و اینکه یک سیستم پشتیبانی خوب هستم لذت می برم. من مطمئن نیستم که جاه طلبی های بالاتری برای یک حرفه رسمی دارم. حتی آخرین باری که همه اینها را به عنوان یک هنرمند امتحان کردم ، احتمالاً آن را در نیمه راه انجام دادم و هنوز هم موفقیت خوبی داشتم. بنابراین شاید اگر در این زمان تمام وقتم را پیش ببرم ، در واقع می توانم بیشترین سود را در تمام زندگی خود از آن ببرم؟ امیدوارم بتوانم از این زمان “رایگان” برای انجام این کار فقط allttllllreaddddy استفاده کنم. احساس خوبی است که این آزادی در حال حاضر است. من سعی می کنم با تصویر خود شیار ایجاد کنم ، اما زمان می برد.

من نیز از اعتیاد به لحاف پرشده ام. بافندگی و دوخت با دست. زمانهای فوق العاده ای طول می کشد ، اما من شیوه های سنتی انجام این کار را بسیار دوست دارم. من دوست دارم روی مبل بنشینم و کاری زیبا و مفید انجام دهم. من مجبور شدم امروز از آن استراحت کنم ، زیرا دست ها و بازوها و شانه های من از جلسه اول دیروز من با فرسایش دست آسیب دید. اولین بار !! فکر می کنم به آن علاقه دارم.

سرانجام ، خبری که منتظر آن بودید: آیا من همیشه روی غذایم کار می کنم؟ پاسخ بله است. من هفته ای حدود یک پوند از دست می دهم که بدهم یا بگیرم و به هیچ چیز وسواس نداشته باشم. من فقط وقتی گرسنه هستم سعی می کنم غذا بخورم و فکر می کنم به نوعی سریع روزه می گرفتم اما نه به طور رسمی. من نیز آنچه می خواهم می خورم ، اما سعی کنید خاک زیاد نخورید. این فقط نحوه خوردن من است. من تصمیم گرفتم نوشیدن نوشابه را متوقف نکنم ، اما مصرف آب را نیز افزایش دادم زیرا واقعاً طعم خوبی دارد ، می دانید؟ گاهی اوقات فقط آب ایجاد می کند. اما من در زندگی خود به کمی گازدار شیرین احتیاج دارم و بله ، من آب نمکی را امتحان کرده ام که من نیز آن را دوست دارم اما این خود نیست که سعی نمی کند آن را بیشتر پیدا کند.

از جنبه منفی ، من احساس می کردم یک کل خاک است ، بیشتر از آنچه در زندگی ام داشته ام اگر صادق باشم. بزرگترین بدترین چیز در مورد اخراج وقتی که من انجام دادم این بود که بیمه درمانی من فقط در 1 مه وارد شد و این نوع خوبی بود – مانند کلمه پلاتینی ، عزیزم! من واقعاً مشتاق بودم که از آن استفاده کنم. بنابراین این از پنجره بیرون است و من هنگام مرگ در بستر مرگ به سادگی نمی خواهم به پزشک مراجعه کنم.

…؟

تمام بدنم مدام درد می کند. همه چیز به انگشتان من می رسد. بعضی روزها بهتر از روزهای دیگر هستند ، اما اخیراً روزهای خوبی نبوده اند. واقعاً ، واقعاً مکنده و واقعاً غم انگیز است. ورزش جز برای کمک به برپایی باغ سبزیجات انجام نشد و من احتمالاً دردها را کنار می گذارم و در قسمت های دیگر حیاط کار می کنم که دوست دارم دوباره زیبا به نظر برسم. من فقط … نمی دانم. سخت است.

بنابراین این جایی است که من هستم. اوه ، و من کوپن ها را قطع می کنم! عظیم.

به من بگو چه خبر است! دوست دارم بشنوم.

دیدگاهتان را بنویسید