ارتقای کیفیت ۵۹ عدد از محصولات ایران خودرو


معاون کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو با اشاره به فراهم بودن زیرساخت های لازم برای اجرای فاز اول طرح تحول کیفی گفت: در نیمه دوم سال جاری شاهد ارتقای کیفی ۵۹ محصول خواهیم بود. . در خدمات پس از فروش.

به گزارش پایگاه خبرآنلاین؛ سهراب پرفروشان در جلسه هماهنگی با نمایندگی های مجاز ایران خودرو، با محوریت طرح تحول کیفیت در خدمات پس از فروش، نمایندگی ها را خط اول این خودروساز در جلب رضایت مشتریان دانست و گفت: نتیجه نهایی اقدامات شرکت ایران خودرو در شبکه خدمات پس از فروش مشخص خواهد شد.
وی به لزوم ارتباط بسیار شفاف ایران خودرو با نمایندگی ها اشاره کرد و افزود: نمایندگان باید درخواست های خود را مستقیماً به شرکت برسانند و اقدامات انجام شده در حوزه های مختلف کیفیت، تولید و خدمات را ارائه کنند.
قائم مقام گروه صنعتی ایران خودرو با کیفیت تصریح کرد: ارتباط، برگزاری جلسات و دریافت نظرات کارشناسی از نمایندگان ایران خودرو به رفع ابهامات و مشکلات موجود در زنجیره خدمات پس از فروش و مشتریان کمک می کند.
وی گفت: در برنامه های ایران خودرو برای ارتقای کیفیت خدمات پس از فروش، علاوه بر توجه به نمایندگی ها، بحث تغییر جدی در کیفیت قطعات نیز مطرح شد و ایران خودرو مصمم است تا با استقرار در این زمینه به این مهم دست یابد. زیرساخت های لازم
این فروشنده به طراحی خاص خودروی تارا اشاره کرد و گفت: با توجه به تولید کامل و عبور مستقیم محصولات و همچنین بهبود کیفیت گیربکس خودرو تارا، ایران خودرو به این اطمینان و بلوغ رسیده است تا مشتریان را در اختیار مشتریان قرار دهد. این محصول به عنوان گارانتی آهسته. تدریجی
وی افزود: در این راستا و پس از دریافت بازخورد از شبکه خدمات پس از فروش مشتریان، اقدامات اصلاحی برای ارائه و ارائه خدمات بهتر و رفع نیازهای مشتریان در نیمه دوم سال انجام خواهد شد.
به گفته معاون کیفیت گروه صنعتی ایران خودرو، برنامه تحول کیفیت در سه فاز کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت اجرا می شود و نتایج فاز اول شهریور ماه سال جاری نمایان می شود. .

کمترین شکایت در تیرماه امسال
در ادامه ماشاالله واردی معاون خدمات پس از فروش ایساکو ضمن تقدیر از نمایندگی های مجاز ایران خودرو گفت: شبکه خدمات پس از فروش همواره در تمامی زمینه ها همراه ایران خودرو بوده و در خصوص طرح تبدیل کیفی آنها به طور جدی مشارکت و همکاری داشته اند
یادآور می شود: شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو با کمک ۱۲ هزار و ۳۰۰ نفر به مشتریان خدمات ارائه می دهد که بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ نفر از آنها در حوزه های عملیاتی و فنی فعال هستند.
معاون خدمات پس از فروش ایساکو افزود: با ورود محصول جدید زیرساخت ها و تجهیزات لازم در اختیار نمایندگی ها قرار گرفت و با اقدامات انجام شده روند شکایت در تیرماه به کمترین میزان خود در چند سال گذشته رسید. این سال
وی بیان کرد: از شرایط و مشکلات نمایندگی ها مطلع هستیم و با تعامل و همکاری متقابل برنامه رفع موانع و افزایش رضایت مشتریان را داریم.
لازم به ذکر است در پایان این نشست، نمایندگی های فعلی برخی از نظرات و پیشنهادات خود را در راستای همکاری و تعامل بهتر با شرکت ایران خودرو در راستای بهبود ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان بیان کردند.