ارتقای خدمات اتوپلاس جدید انجام شد


طرح اضافه خودکار شرکت بیمه جدید به روز و بهبود یافته است.

به گزارش سایت خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی و اعلام بیمه جدید; پتا جمیلی مدیر بازاریابی و ارتباط با مشتریان این شرکت با اعلام این خبر توضیح داد: در طرح جدید; علاوه بر موارد اضافی، خدمات متنوع تری نیز ارائه می شود سود امدادی، سایر خدمات و مزایای در نظر گرفته شده در همان سطح تحت عنوان “کارت طلایی اتوپلاس«بیمه نامه مرجع جدید برای همه بیمه شدگان اجرا می شود، زیرا این باور در بیمه جدید وجود دارد که همه مشتریان شایسته دریافت بالاترین سطح خدمات هستند.

وی افزود: در طرح اتوپلاس بر اساس تفاهم نامه دوجانبه بیمه نوین و امداد خودرو، خدمات امدادی ویژه رایگان در صورت بروز اضطرار یا خرابی خودرو در اسرع وقت به شرکت های بیمه نوین ارائه می شود. این خدمات ویژه شامل پوشش های معمول بیمه نامه بدنه نمی شود و برای راحتی مشتریان در نظر گرفته شده است.

مدیر بازاریابی و ارتباط با مشتریان بیمه نوین تصریح کرد: در خدمات جدید طرح اتوپلاس، بحث کیفیت و سرعت مزایای ارائه شده در راستای اجرای استراتژی تجربه مشتری موثرتر از گذشته مورد توجه قرار گرفت. یکی از امکانات جدید این طرححمل مسافر خودروی معیوب در جاده به شهر اولدر حوزه خدمات اورژانس، هدف اصلی آرامش بیمه شده در صورت بروز هرگونه حادثه غیرمنتظره است.

جمیلی با اشاره به اینکه بیمه نوین اولین شرکتی است که علاوه بر بیمه بدنه خدمات اورژانسی ارائه می کند، گفت: اجرای طرح های نوآورانه بر اساس نیاز مشتری همواره یکی از اهداف اصلی بیمه نوین بوده و طرح اتوپلاس یکی از این طرح ها است. در سال ۹۶ اجرا شده است، اکنون با گذشت ۵ سال با تحولات صنعت بیمه، تغییر نیازهای بیمه شدگان و لزوم ارتقای کیفیت خدمات، به این نتیجه رسیده ایم که خدمات امدادی را مرور کنیم. و همچنین سطح خدمات ارائه شده در این طرح بتواند بهترین راه برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان باشد. لذا پس از انجام مطالعات لازم و طی مذاکراتی با شرکت امداد خودرو و بررسی نیاز بازار، خدمات امدادی طرح اتوپلاس به روز و ارتقا یافته است.

وی با اشاره به اینکه این طرح هم اکنون توسط اکثر شعب و واحدهای صادرکننده این شرکت در سراسر کشور در حال ارائه است، گفت: با توجه به استقبال بیمه شدگان و اجرای موفق طرح اتوپلاس، زیرساخت های لازم برای تامین از طریق تمامی شعب شرکت در حال انجام است.

به گفته مدیر بازاریابی و امور مشتریان بیمه نوین، خدمات ارائه شده در اتوپلاس طلایی بر اساس پیش بینی حوادثی مانند توقف خودرو به دلیل نقص، تمام شدن سوخت، تمام شدن سوخت، تمام شدن باتری، حوادثی که باعث حرکت نکردن خودرو می شود و به طور کلی حوادثی که نیاز به اورژانس دارند ارائه می شود. خدمات قابل حل است و شامل پوشش های معمول بیمه نامه بدنه نمی شود.