ارائه ۴ خدمت پرکاربرد بانک مرکزی در پنجره واحد خدمات دولت الکترونیک


معاون فناوری های نوین بانک مرکزی اعلام کرد

مهران محرامیان، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی از پیوند اپلیکیشن های شفاف بانک مرکزی به پنجره واحد خدمات دولت الکترونیک طی دو روز آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی، معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با بیان اینکه طی چند روز آینده برخی از پرکاربردترین خدمات بانکی به پنجره بانک مرکزی منتقل می شود، گفت: واحد خدمات دولت الکترونیک گفت: خوشبختانه با همکاری نزدیک وزارت ارتباطات و معاونت مهندسی نرم افزار ارتباطات بانک مرکزی، توانستیم چهار مورد از پرکاربردترین خدمات بانک مرکزی را به پنجره الکترونیکی پورت کنیم. . واحد خدمات دولت که مراحل پایانی و بررسی های خود را سپری می کند و طی چند روز آینده فعالیت می کند و پس از بررسی های نهایی، بانک مرکزی نیز به پنجره واحد خدمات دولت الکترونیک متصل می شود.

دکتر توضیح داد. محرم با برشمردن این چهار خدمت: سرویس اول شامل استعلام کلیه حساب های افراد در تمامی بانک های دولتی است و دومی استعلام چک های برگشتی است که اصلاح نشده است.

وی افزود: سرویس سوم شامل نمایش حساب های مسدود شده فردی است که چک های برگشتی را در شبکه بانکی برگشت داده است. بنابراین اگر حساب های فردی به دلیل چک برگشتی مسدود شود، این موارد نیز به او نشان داده می شود و می تواند حساب های مسدود شده را مشاهده کند، چهارمین سرویس پرکاربرد نیز شامل لیست تسهیلاتی است که فرد از شبکه بانکی دریافت کرده است.

لینک کوتاهلینک کپی شد!