ارائه و تعریف انواع طرح های تسهیلگری و پشتیبانی در قالب «سیستم بتا»


بانک رفاه با هدف توسعه محصولات و خدمات آفلاین خود، سیستم بتا را راه اندازی کرده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی خبرآنلاین، «سامانه بتا» بانک الرفا برای محیط بانان بستری است که در فاز اول برای حمایت از بازنشستگان و افراد محترم سازمان تامین اجتماعی طراحی و ارائه شده است.
بر اساس این گزارش، این سامانه با نمایندگی سرویس الماس ریفا، بستری است که بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی می توانند از طریق آن کالا و خدمات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی خریداری کنند.
این گزارش می افزاید: «مکانیزه شدن کامل فرآیند استفاده از خدمات الماس رافا (جمع آوری حق بیمه) برای مستمری بگیران و مشمولان»، ارائه پنل تخصصی برای بازنشستگان جهت نمایش وضعیت خرید، تعداد و مبالغ حق بیمه و …. «حذف مراجعه حضوری بازنشستگان» به شعب بانک‌ها برای تأیید و تأیید مجوز، «دسترسی آنلاین طرفین به قراردادهای بانکی»، «تایید آنلاین بازنشستگان»، «ثبت آنلاین درخواست همکاری از فروشندگان کالا». و خدمات با بانک برای استفاده از این سرویس، «پنل مدیریت فروش فروشندگان کالا و خدمات» و … از جمله امکانات و امکانات سامانه بتا بانک رفاه کارکاران است.
لازم به ذکر است، مشتریان واجد شرایط بانک رفاه کارکاران می توانند برای بهره مندی از تسهیلات «سامانه بتا» به سایت این سامانه مراجعه کنند.