ادغام در واحدهای قانونی بانک سپی باید قوی باشد


اولین همایش معاونت حقوقی بانک سپی با حضور مدیرعامل، دکتر آیت الله ابراهیمی، اعضای هیات مدیره، هیات عامل، معاون حقوقی، مدیران، مسئولان و حقوقدانان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سایت خبرآنلاین، دکتر آیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در اولین همایش معاونت حقوقی این بانک ضمن تسلیت حلول ماه محرم و ایام سوگواری آقای در میان شهدا، حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، یارانش شهدا، مصداق واقعی علم و ایمان هستند، رشادت و فداکاری را خواند که برای ما درس و درس فراوان می آورد.
مدیرعامل سیب بانک به ضرورت برگزاری نشست در معاونت های مختلف رئیس جمهور اشاره کرد و خاطرنشان کرد: حوزه حقوقی رکن مهمی در سازمان های اقتصادی به ویژه در نظام بانکی است و از این رو تلاش می شود حوزه حقوقی در بانک تقویت شود. اجتناب ناپذیر هستند. .
دکتر ابراهیمی با تشریح ارتباط مستقیم پیچیدگی های سازمان با نوآوری های قانونی گفت: پیچیدگی های روزافزون در کسب و کار و رفتار ذینفعان نیاز به تعمیق و نوآوری در حوزه های حقوقی بانک را چندین برابر می کند.
دکتر ابراهیمی به همکاران معاونت حقوقی برای جلوگیری از بروز مشکل به تدوین مفاهیم حقوقی در بانک توصیه کرد و تاکید کرد: ترویج مفاهیم حقوقی مرتبط با وظایف بانک و پیش بینی تداوم آموزش های حقوقی برای کلیه کارکنان الزامی است. برای غلبه بر اطلاعات پیشینه ضعیف و بینش قانونی از طریق برنامه ریزی منسجم ضروری است.
مدیرعامل سبه بانک با اشاره به اعتماد نظام اسلامی به سببانک گفت: همه مدیران باید در زمینه تربیت مدیران و جانشین پروری تلاش کنند و برای ارتقای توانمندی ها و ارتقای نقاط قوت، مدیران جهادی و شایسته را پرورش دهند. تا بانک بتواند به عنوان آموزش عمل کند.«منبع و مدیری که در کمک به توسعه کشور نقش دارد.
دکتر ابراهیمی مسئولیت نظارت و کنترل واحدهای حقوقی مناطق و شرکت ها را بر عهده معاونت حقوقی رئیس جمهور قرار داد و توضیح داد که بانک سپه باید پیشگام نظام بانکی در حوزه امور حقوقی و در طرح تحول باشد. بانک سپه باید در حوزه قانون بانکداری ایفای نقش کند. در کشور مراقب باشید.
مدیرعامل سبی بانک در خاتمه ادغام ۷ بانک را کاری بسیار سخت عنوان کرد که با حمد و ثنای خداوند متعال و خواست همکاران با موفقیت به پایان رسید و از کلیه کارکنان خواست تا با همدلی و نیت کار تلاش کنند. برای خدا در برنامه تحول راهبردی بانک SEBI در افق ۱۴۰۴.