اخلاقی: بانک تجارت نگاه راهبردی و حمایتی به صنعت پتروشیمی دارد


مدیرعامل بانک تیجارا به عنوان بانک تخصصی انرژی و حامی برجسته صنعت پتروشیمی در سفری گسترده به عسلویه از ۲۲ شرکت پتروشیمی مستقر در منطقه بازدید و با مدیران عامل این شرکت ها برای توسعه همکاری ها دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تفشیم آنلاین، دکتر هادی اخلاق فایز آثار امروز در دیدار با مدیران عامل شرکت های پتروشیمی منطقه عسلویه استانداری بوشهر با اشاره به خدمات بانک تیجارا به این صنعت مهم کشور، اظهار داشت: در این راستا باید به این مهم دست پیدا کنیم. بانک تیجارا یک استراتژی استراتژیک دارد. همکاران شعبه ما با نگاه حمایتی به صنعت پتروشیمی همواره به فکر طراحی و ارائه خدمات متنوع مالی و بانکی متناسب با نیاز شرکت های پتروشیمی با هدف کمک به توسعه این صنعت مهم در کشور هستند. از این رو مصمم هستیم با ارائه بسته های خدماتی متنوع و راهکارهای مالی متناسب با نیاز پروژه های توسعه محور واحدهای تولیدی در کمک به پیشرفت این صنعت نقش آفرینی کنیم تا کاملا در کنار مجتمع های پتروشیمی باشیم. سطوح

وی با تاکید بر اینکه هنوز راه زیادی تا رسیدن به ظرفیت های اصلی و واقعی صنایع مختلف کشور از جمله صنعت پتروشیمی در پیش است، افزود: طبق آمار، نظام بانکی نقش مهمی را ایفا کرده است و امروز بانک تجارت قابلیت های فوق العاده ای در ارائه روش های مختلف تامین مالی از جمله گشایش اعتبار اسنادی ایجاد کرده است.

وی صنعت پتروشیمی را عامل تولید ثروت برای اقتصاد کشور دانست و گفت: نگاه و ارزش آینده بانک و صنعت پتروشیمی منجر به شناخت دقیق و تخصصی نیازهای دو طرف و در این راستا شد. نیازهای جدید و آتی این مجموعه ها که ما ارائه می دهیم.»

دکتر اخلاقی در این دیدارها چشم انداز صنعت پتروشیمی کشور در سال های آینده را مثبت و روشن دانست و افزود: بانک تجارت با توانمندی های فعلی خود می تواند نقش مهمی در اجرای پروژه های این صنعت داشته باشد. از شرکای تجاری خود.” بانک تجارت در زمینه فنی و تخصصی و همچنین در حوزه مالی و همچنین حمایت از شرکت های دانش بنیان فراتر از ظرفیت های توافق شده آماده همکاری می باشد.

مدیرعامل شرکت تجارت در سفر به عسلویه به همراه آقایان ثانی مدیرعامل پتروشیمی نوری، فرزانه مدیر عامل شرکت مبین انرژی خلیج فارس، جوانمردی مدیر عامل شرکت پتروشیمی هنگام، بدری مدیر عامل شرکت کیمیا پارس خاورمیانه جناب آقای مرعشی مدیر عامل شرکت فرش شیمی پارس مهندس اسلامی مدیر عامل شرکت پتروشیمی مهر مهندس قنبریان مدیرعامل پتروشیمی جم مهندس حیدرزاده مدیرعامل پتروشیمی آریاسول مهندس نجفی مدیریت مدیرعامل پتروشیمی گهر افو، مهندس کریمان، مدیرعامل شرکت پتروشیمی دینا، دکتر عباسی انرژی صباوهی، یزدانی کاشانی، مدیرعامل پتروشیمی سبز عسلویه، مهندس جوکار، مدیرعامل پتروشیمی بوشهر، مهندس اولدی، مدیر عامل شرکت کاویان پتروشیمی، مهندس قربان، مدیرعامل پتروشیمی مروارید، مهندس انصاری نیک، مدیرعامل پتروشیمی مرجان و مهندس زالی مدیر عامل شرکت پتروشیمی سبلان و دکتر نیزاری مدیرعامل شرکت بازرگاد در عملیات غیر صنعتی و رئیس هیئت مدیره پتروشیمی ها با وی دیدار و گفتگو کردند و با لوح تقدیر از وی تشکر کردند.

فرخی نژاد رئیس هیئت مدیره، شریف قائم مقام مدیرعامل در امور مشتریان تجاری و شرکتی، امین از معاون مدیر عامل در امور اعتباری، جولی مشاور مدیرعامل و رئیس روابط عمومی و ارتقای سرمایه اجتماعی بانک، گدرزی رئیس اداره شعب جنوب، مختاری بازدید کردند. در این دیدار رئیس جمهور استان بوشهر و مدیرعامل بانک تیجارا را همراهی کردند.

اخلاقی و هیئت همراه همچنین با تعدادی از همکارانش در شعبه العساویه دیدار کردند.