احراز هویت الکترونیکی با لوگوی بانک ملی ایران در اپلیکیشن اوا رونمایی شد.


امکان صدور ضمانت نامه و دریافت تسهیلات به صورت آنلاین از طریق سامانه هوشمند احراز هویت الکترونیکی با سرویس «بانک نشان» بانک ملی ایران در اپلیکیشن ایوا فراهم شد.

و به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک به نقل از روابط عمومی پرداخت الکترونیکی پرداخت، فاز اول سامانه هوشمند احراز هویت الکترونیکی با نام ستاره توسط بانک مرکزی و در بورس اوراق بهادار رونمایی شد و از این پس متقاضیان برای تسهیلات می توانند از خدمات نشبانک استفاده کنند.در اپلیکیشن ایوا مراحل تایید سهمیه خود را انجام دهند.

در فاز اول سامانه ستاره، متقاضیان تسهیلات می‌توانند انواع دارایی‌های خود اعم از سهام و انواع اوراق بهادار را که به موسسات، بانک‌ها و سایر موسسات میزبان عرضه می‌شود، به عنوان وثیقه عرضه کنند.

مهمترین ویژگی سامانه تأیید الکترونیکی هوشمند این است که فرآیند وثیقه دریافت تسهیلات و ضمانت نامه های بانکی با استفاده از سرویس «شناسه بانکی» در اپلیکیشن ایوا به راحتی به صورت آنلاین انجام می شود.

بر اساس این گزارش، با مراجعه به اپلیکیشن EVA و از طریق سرویس «نشان بانک» می توان مراحل گواهی امضای دیجیتال، انتخاب سهام مورد نیاز برای تایید، میزان وثیقه و مرحله احراز هویت برای دسترسی به سهام منتخب را کاملا آفلاین کرد. و آن را به صورت آنلاین انجام دهید

گفتنی است، مراسم رونمایی از سامانه صحت الکترونیکی موجودی کالا صبح چهارشنبه پنجم مردادماه با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی، دادستان کل کشور و مدیران ارشد کل کشور برگزار شد. شرکت. بانک ایران و شرکت پرداخت الکترونیک سداد در محل سازمان بورس و اوراق بهادار و امکان استفاده از این سرویس از طریق سرویس «نچان بانک» در اپلیکیشن ایوا در اختیار متقاضیان قرار گرفت.

همچنین دریافت‌کننده تسهیلات می‌تواند از اعتبار دریافتی از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان پرداخت الکترونیک سداد متصل به بانک ملی ایران استفاده کند.

لینک کوتاهلینک کپی شد!