اجتماع امت رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم حادثه بسیار بزرگی است.


اجتماع بزرگ امت رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) در محکومیت نقض قوانین اخیر همزمان با سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) برگزار شد. درود خدا بر او و شهادت امام حسن مجتبی. (خداوند بر او دعا می کند).

بر اساس آنچه در فضای مجازی منتشر شده، این گردهمایی به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران، هیئات مذهبی، مراکز قرآنی و ستاد مرکزی اربعین حسینی (علیه السلام)، حجت‌الاسلام والمسلمین برگزار شد. -اسلام و مسلمین محمد. جواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاسی ائمه جماعات کشور به ایراد سخنرانی پرداخت.

این مراسم با حضور تظاهرکنندگان از چهار راه کارگر شمالی، کرکار جنوبی، خیابان آزادی و خیابان هنگام برگزار شد.

اجتماع بزرگ امت رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) با پخش سرود ملی ایران آغاز شد.

تظاهرکنندگان با حمل پرچم سه رنگ ایران و تصویر سردار شهید قاسم سلیمانی در میدان انقلاب حضور یافتند.

«مرگ فتنه به دست مردم ماست»، «توهین به قرآن عادت منافقین»، «مرگ بر منافق»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر آمریکا»، «لبیک». ام حسن، لبیک ام حسین، لبیک یا رسول الله، سازش نکنید و تسلیم نشوید تا با آمریکا بجنگید، مرگ بر آل سعود خائن، فتنه و آشوب کار منافقین است، آتش به اختیار ما. از نزاع متنفر» ایران پر از شهدای نزاع است پاسخ نمی دهد «ما کوه اراده هستیم آمریکا را شکستیم» و «فتنه و آشوب زیر سر آمریکا» از جمله شعارهایی بود که در این تجمع اعتراضی سر داده شد.

این را مقام معظم رهبری فرمودند: «به گذشته روی آورید». می خورید، می خورید» از میادین خیابان الثوره پخش شد و پس از آن راهپیمایان شعارهایی مانند «این همه لشکر آمده اند به عشق رهبر آمده اند» و «ای اگر خامنه ای» را سر دادند. به جهادگرم.»

«تا آخر می ایستیم»، «مرگ بر منافق فتنه گر»، «پلیس خدمت به میهن، پلیس فدای ملت»، «پلیس قانونمند، متشکرم، متشکرم»، «متشکرم، متشکرم». “. “نیروی انتظامی”، “سیلی بر ملت ایران، مرگ بر فتنه گر”، “اقتدار قوه قضائیه برای مقابله با فتنه”، “پلیس رکن اصلی امنیت کشور” و “غرب بی ادب مشوق اغتشاشگران است. مطالبی است که بر روی بنرهای این رویداد قابل مشاهده است.

تشییع پیکر شهید مدافع امنیت

در این مراسم و پیش از سخنرانی حجت الاسلام حاجی علی اکبری، جماعات تهرانی پیکر مطهر شهید مدافع امنیت حسین تقیبور را که شب گذشته – ۲ مهر ۱۴۰۱ در کنترل ناآرامی های اخیر به شهادت رسید، تشییع کردند.

نقش سرویس های اطلاعاتی خارجی و دستگاه های مرتبط با برخی سفارتخانه ها در حوادث اخیر

در بیانیه تجمع اعتراضی عصر یکشنبه خطاب به جمعی از روحانیون تهران که در این تجمع قرائت شد، آمده است:
در شرایطی که نظام اسلامی در اوج اقتدار و ملت بزرگ و سرافراز ایران در اوج عزت قرار گرفت و با تلاش بی وقفه دولت و نهادهای مردمی، گشایش هایی در مسائل داخلی و خارجی ایجاد شد. و توطئه های دشمن یکی پس از دیگری خنثی شد.خداوند متعال عزت نظام و سفر و سخنرانی رئیس جمهور محترم در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، دستاورد دیگری از نظام و مانور بزرگ اربعین یعنی وحدت را نشان داد. و صلابت نمازگزاران که نشان از اهل بیت علیهم السلام و شادی حضور ۲۱ میلیون نفر از زائران اربعین در الطریق الطرفین داشت. حسین علیه السلام حلا ذوق تشنه علم غرب و داعش ملی، سازماندهی و تربیت شده با تلاش برای انحراف افکار عمومی و تحریک مردم و برخی مشاهیر کشور فروش که از بیت المال به شهرت و ثروت رسیده اند. بودجه و رادیو این مملکت سال هاست اما حالا با خواننده های مردود هم آهنگ شده اند. تنهای لس آنجلسی به جای دفاع از پرچم و کشورشان، با لگد و خراش روی صورت نظام اسلامی، آتش فتنه را شعله ور ساخت و با ورود به اجتماعات مردمی به بهانه گشت تمدید، سناریوی دیگری از وحشیگری و آشوب خیابانی را رقم زد. و تظاهر به اینکه کسی مرده است. از فرزندان وطن با وارد کردن روایات نادرست و مغرضانه به افکار عمومی و هدف قرار دادن مقدس ترین ارزش های اسلامی، آتش زدن قرآن کریم، مساجد و پرچم ایران، تخریب اموال و اماکن عمومی، حمله به آمبولانس هایی که وقیحانه حافظ را مورد ضرب و شتم قرار می دهند. تخطی از نظم و امنیت و سردادن شعارهای برچیده کننده که کارنامه شرم آور شد وارثان یزدی ها سیاه و سیاه ترند.

اینک ما در این اجتماع عظیم تاریخی و به یاد رحلت رسول خدا و پیامبر رحمت، رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) و شهادت آن حضرت حضور داریم. پیامبر اسلام حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) روز عزای جهان اسلام است. ای رسول و خاندان پاک پیامبر، ما در میدان انقلاب جمع شده ایم تا به جامعه متحد شگفت انگیز خود بپیوندیم که دشمنان را در هم می شکند. با تجدید میثاق با آرمان های اصیل انقلاب، ائمه اطهار و شهدای والامقام، با قدردانی و تشکر از ملت شریف ایران، درایت، صبر و خویشتن داری. با اعلام انزجار، انزجار و تبرئه از اقدامات عده ای فریبکار و مزدور، با سردادن شعار «الله اکبر – خامنه ای رهبر» در پایان هر بند این قطعنامه، مطالبات و مواضع رسمی خود را اعلام می داریم:

۱- ما شرکت کننده در اجتماع امت محمد صلی الله علیه و آله هستیم. جمهوری اسلامی ایران و هتک حرمت عفاف زنان امت اسلامی و حجاب. شهادت بسیاری از مدافعان امنیت توسط اغتشاشگران و محرکان ضد دین و تجاوز به حریم ارزش‌ها و آرمان‌های اسلامی که حکایت از عمق توطئه و فتنه دشمنان و رژیم سلطه‌جو و صهیونیسم علیه نظام جمهوری اسلامی و کینه توزی دارد. و ظلمی که نسبت به اسلام عزیز و عظمت و بیداری مسلمانان دارند و از نهادهای مسئول و قوه قضائیه تقاضا داریم متخلفان به هنجارها، اموال عمومی، آبروی مردم، شایعه سازان و دروغگویان در فضای مجازی و واقعی را شناسایی کنند. امنیت روانی جامعه و برخورد قاطع با آنها. تحصیل کرده باش.

۲- ملت فهیم، هوشیار و صبور ایران اسلامی از خویشتن داری مأموران و حافظان امنیت مردم و کشور در برخورد با معترضان در اوایل ناآرامی ها و تلاش نیروهای مسلح قدردانی می کند. نیروهای فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران (واراگا) در خط مقدم مبارزه با همجنس گرایی قرار دارند. و در برابر کسانی که نظم، امنیت و سلامت جامعه را بر هم می زنند، از خادمان واقعی ملت در برابر تروریست های اجیر شده که قصد به چالش کشیدن اقتدار پلیس، آزادی و صلح و تخریب نظم و امنیت عمومی را دارند، قدردانی و مطالبه می کنیم. اعمال خشونت آمیز و هرج و مرج آنها. ضربه می زنند و محکم برخورد می کنند.

۳- امروز با تمام شواهد و قرائن ثابت شده است که در پشت صحنه این جنایات فجیع سازمان های جاسوسی خارجی و افراد مرتبط با برخی سفارتخانه ها حضور داشتند و برخی افراد ساده لوح فریب تبلیغات دروغین آنها را خوردند. از این امت بزرگ رسول خدا (صلی الله علیه و آله و سلم) به سردمداران سلطه و استکبار جهانی، عاملان و عاملان آنها، رسما اعلام می کنیم که اگر دست از جنایات ننگین خود بر ندارید، باید منتظر پاسخ قاطع و تند باشید. قاطع، صبور، انقلابی، شجاع و نظام حکومتی اسلامی باشید.

۴- فضای مجازی در ییل و مابقی به مسلخ عقاید، ایمان و اخلاق جمعی جوانان این مرز و بوم و منطقه تبدیل شده است که با انتقاد از کاستی های گذشته در آیین نامه از مسئولان امر می خواهیم. فضای مجازی و عدم توجه به تذکرات رهبر معظم انقلاب در این خصوص و به منظور ساماندهی فضای مجازی برای ارتقای سطح فرهنگ رسانه تصمیم قاطع و عاجل گرفته شد و اینطور نیست. جایز است در این زمینه غفلت شود.

۵- جبهه مشترک کفر، نفاق و الحاد، استحکام نظام اسلامی و ستون انقلاب، یعنی اصل مترقی مرجعیت دینی را هدف قرار داد. ما امروز آمده ایم تا از روح پاک پیامبر رحمت و اهل بیت و امام رئوف یاری بگیریم و با ارواح مطهر آن حضرت و شهدای اولیای الهی تجدید میثاق کرده ایم. دفاع و مدافع پناهندگی و حریم و امنیت و ضمن درخواست از دولتمردان برای خدمت هر چه بیشتر و مشکلات مردم، اعلام می داریم که ملت بزرگ ایران به ویژه جوانان این کشور در گام دوم متحد خواهند شد. انقلاب، الحمدلله، پرچم این نظام و انقلاب اسلامی را به دست صاحب اصلی آن خواهد داد و هرگز اینگونه شکست نخواهید خورد.

تا زمانی که زمین نخوریم رعد و برق نمی کنیم و تا باران نبارد جاری نمی شویم
ما غرش نمی کنیم مگر اینکه اقدامی انجام دهیم و غرش نمی کنیم مگر اینکه در آب غوطه ور شویم.