ابراهیم رئیسی از سه بازیگر اخطار دریافت کرد


نماینده برگند، مادیم و خوسف در مجلس مسلمانان سه تذکر کتبی به رئیس جمهور ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، نماینده برگند، مادیم و خوسف در شورای اسلامی با ارسال سه تذکر کتبی خطاب به رئیس جمهور.

حسین خسروی امروز یکشنبه ۱۸ مردادماه با اشاره به حمایت مراکز نگهداری پس از حذف ارز ترجیحی گفت: با توجه به اینکه پس از حذف ارز ترجیحی هزینه نگهداری از معلولان، سالمندان، کودکان بی سرپرست و سایر مراکز مراقبت اجتماعی، هزینه های نگهداری معلولان، سالمندان، کودکان بی سرپرست و سایر مراکز مراقبت اجتماعی، پس از حذف ارز ترجیحی، انجام می شود. و از طرفی یارانه غرامت دولتی به حساب والدین خانواده بیماران واریز می شود و بسیاری از این مراکز درخواست تعطیلی یا استرداد را دارند. بنابراین باید اقدام عاجل صورت گیرد.

به گزارش دفتر نماینده مردم برجند، مادیم و خوسف در شورای اسلامی، وی در خصوص به روز رسانی لیست رانندگان بیمه شده تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی در حال بروزرسانی لیست افرادی است که ۵۰ درصد از دولت استفاده می کنند. حمایت تحت عنوان راننده و در زمینه حمل و نقل غیرفعال و انجام اقدامات لازم برای تامین اعتبار بیمه شده فعال در حوزه حمل و نقل.

خسروی در یادداشت دیگری با اشاره به طراحی قسمت ارائه توضیحات در اعتراض به موازین عشر خانواده، خاطرنشان کرد: ثبت توضیحات تجمع کنندگان در دفاع از خود.

منبع: ایسنا

لینک کوتاهلینک کپی شد!