آیا تصدیق های مثبت می توانند با تصویر بدن و کاهش وزن شماره 60 به ما کمک کنند؟


بسیاری از ما درباره استفاده از جملات تاکیدی مثبت شنیده ایم. اما آیا آنها واقعاً م effectiveثر هستند؟ و آیا واقعا می توانند به کاهش وزن کمک کنند؟

این را به خاطر داشته باشید: هر فکری که می کنید و هر کلمه ای که می گویید یک تأیید است – حتی موارد منفی. همه گفتگوهای داخلی و گفتگوی درونی ما-خوب یا بد-یک جریان تأیید است. این بدان معناست که ما دائماً از جملات تأییدی استفاده می کنیم ، چه آنها را بفهمیم یا نه.

اولین قدم خوب آگاهی است. وقتی برای اولین بار با تأییدها آشنا شدم و بیشتر از افکار و سخنانم آگاه شدم ، شوکه شدم. من آنقدرها هم که فکر می کردم فردی مثبت نگر نبودم. جای تعجب نیست که من به نتیجه دلخواهم نرسیدم! من به معنای واقعی کلمه خود را برای شکست آماده کرده بودم.

وقتی روز خود را با این فکر شروع می کنید که “من از بدنم متنفرم” ، “من چاق هستم” یا “من احمق هستم” ، این چیزی است که شما تأیید می کنید. وقتی این پست را می خوانید ، چند لحظه وقت بگذارید تا برخی از جملات تأییدی خود را تأمل کنید.

به خود در آینه نگاه کنید و بگویید: “من تو را دوست دارم ، بدن!” یا گفتگوی داخلی شما بیشتر شبیه این است که “شما چاق و سرد هستید”. وقتی نوبت به کاهش وزن می رسد ، صدای درون زمزمه می کند: “شما فوق العاده اید ، متوجه شدید!” یا می شنوید ، “شما اراده ندارید و هرگز نمی توانید این کار را انجام دهید.”

لحظه ای دیگر وقت بگذارید و به احساسی که با شروع صحبت های منفی دارید توجه کنید. وقتی این کلمات را می گویید بدن شما چگونه واکنش نشان می دهد؟ به هیچ گونه احساس فیزیکی مانند سفت شدن یا تنگ شدن قفسه سینه یا اضطراب در روده ها یا کشش در گردن و شانه ها توجه نکنید.

سپس به سراغ آنچه که قلب شما احساس می کند بروید. آیا این کلمات به شما انگیزه می دهد و انگیزه می دهد یا شما را پایین می آورد و شما را ناراحت یا ناامید می کند؟

قسمت بعدی استفاده از تأییدات مثبت برای از بین بردن چاقی ، آگاهی از آنچه در ناخودآگاه شما می گذرد است. ممکن است فکر کنیم تصدیق های مثبت جواب نمی دهند ، زیرا وقتی می گوییم هیچ اتفاقی نمی افتد.

به عنوان مثال ، می توانید کل روز “من لاغر هستم” را تکرار کنید ، اما این برای لاغر شدن شما از نظر جادویی کافی نیست. نکته تأیید مثبت این است که به شما در روند ایجاد چیزی که می خواهید کمک کنید.

لوئیز هی ، یکی از رهبران بزرگ در زمینه تأیید ، گفت: “راز کار سریع و مداوم در تأییدات شما این است که فضایی را برای پیشرفت آنها آماده کنید. اظهارات مانند بذرهای کاشته شده در زمین هستند. خاک ضعیف ، رشد ضعیف خاک غنی ، رشد فراوان. “

من از این قیاس خوشم می آید زیرا اهمیت آماده سازی یک محیط خوب برای توسعه اظهارات شما را برجسته می کند. وقتی صحبت از تأییدها به میان می آید ، محیط ناخودآگاه شماست.

اعتقادات ما از آنچه در دوران کودکی آموخته ایم نشأت می گیرد. بسیاری از این باورها به خوبی کار می کنند ، اما برخی دیگر ممکن است توانایی شما را در ایجاد آنچه شما می گویید ، محدود کنند.

به عنوان مثال ، اگر اعتقاد ندارید که ارزشمند هستید و مستحق داشتن یک بدن لاغر سالم هستید ، یا اگر وزن اضافی شما به نحوی از شما محافظت می کند ، احتمالاً در مورد کاهش وزن با مقاومت روبرو می شوید.

بار دیگر ، آگاهی کلید است. چند لحظه وقت بگذارید و فکر کنید که چگونه خوردن یا اضافه وزن به نوعی برای شما کار می کند.

جاهای خالی را پر کنید و با قلب و ذهن خود گوش دهید همانطور که می گویید: “من می خواهم وزن کم کنم ، اما ____________.” سرنخ های مهمی را می توان در پاسخ های شما یافت.

تصدیق می تواند یک ابزار قدرتمند در مورد کاهش وزن باشد. زمان کاشت بذر موفقیت فرا رسیده است!

رابطه خود را با بدن پیری چگونه توصیف می کنید؟ آیا از جملات تاکیدی مثبت برای حفظ نگرش مثبت در مورد احساس خود در مورد بدن خود استفاده می کنید؟ لطفاً نظرات خود را به نفع جامعه ما به اشتراک بگذارید.