آووکادو پای لیمویی در شیشه: دوستی با سرخپوشان و وگان


پای آووکادویی با آهک

نکته جالب در مورد Key Lime Pie: پنج یا شش سال است که آن را امتحان نکرده ام. برای مدت طولانی فکر می کردم که “شخص پای” نیستم. اما وقتی آن را امتحان کردم ، عاشق شدم. بله ، من برای مهمانی پای لیمویی پای دیر رسیدم ، اما این من را از تلاش برای جبران زمان از دست رفته با دادن هر فرصتی به این دسر باز نمی دارد. زیرا نکته دیگر در مورد من این است که من زیاد نانوا به معنای سنتی نیستم. من از دسرهای ساده ، بدون پخت و خوشمزه خوشم می آید که در آن می توانم همه عیب ها و عیوب خود را پنهان کنم. بنابراین یک پوسته کیک نپخته ، بله لطفا! اگر بخواهم صادقانه بگویم ، پای آووکادوی کلیدی لیمویی من در یک کوزه هر چیزی جز معتبر یا سنتی نیست ، اما خوشمزه است ، و این تنها چیزی است که اهمیت دارد. اگر می توانید کلیدهای لیمو را در دست بگیرید ، از آنها استفاده کنید. من به طور منظم از لیمو استفاده می کنم تا مطمئن شوم که این “پای” کاملاً معتبر است و من با این کار خوب هستم.

پای لیمو آووکادو

اگر فکر می کنید آووکادو در کیک لیمویی کلیدی عجیب به نظر می رسد ، شاید حق با شما باشد. اما ، خوشمزه است من عاشق برش آووکادو و دسرهای خامه ای هستم ، درست مانند پودینگ آووکادوی شکلاتی مورد علاقه من. آنها توانایی شگفت انگیزی در ایجاد دسرهای ابریشمی و خامه ای دارند و می توان آنها را * تقریبا * کشف نکرد. من می گویم تقریباً به این دلیل که عطر ملایمی دارند. اما با سایر مواد اضافه شده ، به ویژه آب لیمو ، طعم آن عمدتا رقیق شده است.

مواد تشکیل دهنده

این کیک آهکی کلیدی آووکادو در یک شیشه بسیار آسان است و با مقدار کمی از مواد نیز تهیه می شود. برد – برد!

مواد لازم برای کوکی های آهکی کلیدی آووکادو

در اینجا چیزی است که برای پوسته نیاز دارید:

نارگیل رنده شده شیرین نشده: برای طعم کامل نارگیل و به این دلیل که نارگیل و آهک به همان خوبی با هم ترکیب می شوند.

Pecans: برای کمی ترد و طعم دادن

خرما Medjool: برای کمک به پوسته با هم ماندن و کمی طبیعی شیرین شدن.

در اینجا آنچه برای پر کردن نیاز دارید:

آووکادو: برای پر کردن خامه ای. حتماً از آووکادوی رسیده که قهوه ای نشده یا شکسته نشده است استفاده کنید.

آب لیمو: برای این کار به مقداری آهک احتیاج دارید تا آب کافی به دست آید تا طعم آن شبیه کیک لیمو شود. می توانید از آهک های معمولی یا آهک های کلیدی استفاده کنید (اگر می توانید آنها را پیدا کنید).

عسل خام (یا شیرین کننده مایع دیگر): برای کمی شیرینی. برای گزینه های دیگر به جایگزین ها مراجعه کنید.

کره نارگیل: برای افزودن کمی خامه و طعم نارگیل بیشتر.

خامه نارگیل (برای فر): مقداری شلاق نارگیلی خامه ای برای لذت و خوشمزه بودن روی آن بگذارید. این اختیاری است اما توصیه می شود. می توانید نحوه ساخت خانه خود را در این پست مشاهده کنید.

طرز تهیه پای آهک کلیدی در یک کوزه

تنها چیزی که برای تهیه این پایهای آهکی سالم ضروری است ، مواد فوق در غذاساز (یا مخلوط کن) است.

اولین کاری که می کنید ساختن پوسته است. در غذاساز یا مخلوط کن ، نارگیل رنده شده ، فلفل دلمه ای ، خرما و نمک را تپ کنید تا مخلوط به هم بچسبد. مخلوط پوسته را به طور مساوی بین بشکه های شیشه ای پخش کرده و آبکش کنید.

مواد تشکیل دهنده پوسته در غذاساز

در مرحله بعد ، زمان انجام پر کردن است. غذاساز یا مخلوط کن را پاک کنید و آووکادو ، آب لیمو ، عسل ، کره نارگیل و نمک را اضافه کنید و مخلوط کنید تا بسیار یکدست و کرمی شود.

مواد تشکیل دهنده را در غذاساز پر کنید

زمان ترکیب آنهاست. مخلوط پرکن را روی پوسته قرار دهید و لیوان ها را در یخچال قرار دهید تا حداقل 1 ساعت خنک شوند. وقتی آماده خوردن شدید ، کمی خامه نارگیل را در بالا بزنید و با آهک و پوست آن را تزئین کنید.

در اینجا طرز تهیه خامه نارگیل خود را در خانه ببینید!

پای آووکادویی با آهک

چگونه پس انداز کنیم

باقی مانده ها در یخچال تا دو روز در دوز بسته باقی می مانند. به دلیل آب آهک ، رنگ پرکننده باید سبز روشن باقی بماند.

اینها را برای چند روز در یخچالم گذاشتم و به لطف آب لیمو و آووکادوی رسیده هنوز سبز روشن بودند.

پای آووکادویی با آهک

نکات

 • برای اطمینان از عملکرد این دستور ، دستان خود را روی چند آووکادوی رسیده بگذارید. شما نیاز دارید که آنها در آن حالت رویایی باشند – نه قهوه ای و کاملاً رسیده. این اطمینان می دهد که طعم پر شده خوب است و قهوه ای نمی شود یا طعم بدی دارد.
 • همیشه سعی کنید آهک و شیرینی را مطابق میل خود تنظیم کنید.
 • فراموش نکنید که مقداری نمک به پوسته و به خمیر اضافه کنید. این به عطر و طعم بیشتر کمک می کند.

مبادلات

 • عسل: این را با یک شیرین کننده مایع دیگر عوض کنید. شربت افرا کار می کند ، می تواند رنگ آن را کمی تغییر دهد ، اما ساده ترین جایگزین است.
 • فاقد آجیل: از دانه کدو تنبل به جای پکن استفاده کنید.
 • کره نارگیل: اگر کره را ندارید می توانید آن را بردارید. روغن نارگیل را جایگزین نکنید زیرا محصولات بسیار متفاوتی هستند. کره نارگیل کمی خامه و طعم می دهد و به همین دلیل است که من آن را دوست دارم.
پای آووکادویی با آهک

سایر دستور العمل های پخت را امتحان کنید

اگر این کوکی های آهکی کلیدی آووکادو را تهیه می کنید ، من دوست دارم از شما بشنوم. با خیال راحت من را در اینستاگرام برچسب گذاری کنید ، و / یا نظر ، رتبه بندی یا رتبه بندی خود را در زیر بگذارید.

این پست حاوی پیوند وابسته است ، به این معنی که من کمیسیون کمی بدون هیچ هزینه اضافی برای شما دریافت می کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. وحی در اینجا

آووکادو پای لیمویی در ظرف

این کیک خامه ای آووکادویی کلیدی در یک شیشه دارای هر طعمی از آهک اصلی است ، بدون شیر! به عنوان یک دسر سریع بدون پخت و آماده در کوتاه مدت عالی است.

زمان یخچال 20 دقایق

عناصر

برای پر کردن

 • 2
  بزرگ
  آووکادو
  بالغ ، نه قهوه ای
 • 1/4
  کوپه
  آب لیمو
  به همراه پوست 1/2 آهک ، برای تزئین
 • 2 1/2
  Tsp
  عسل قرمز
  یا شیرین کننده مایع دیگر
 • 2
  Tsp
  کره نارگیل
 • 1/8
  قاشق چایخوری
  نمک کوشر

دستورالعمل ها

 1. در غذاساز یا مخلوط کن ، نارگیل رنده شده ، پانک ، خرما و نمک را تپ کنید تا مخلوط به هم بچسبد. مخلوط پوسته را به طور مساوی بین بشکه های شیشه ای پخش کرده و آبکش کنید.

 2. غذاساز یا مخلوط کن را پاک کنید و آووکادو ، آب لیمو ، عسل ، کره نارگیل و نمک را اضافه کنید و مخلوط کنید تا بسیار یکدست و کرمی شود.

 3. مخلوط پرکن را روی پوسته قرار دهید و لیوان ها را در یخچال قرار دهید تا حداقل 1 ساعت خنک شوند. وقتی آماده غذا خوردن هستید ، مقداری خامه نارگیل را در بالا (اختیاری) بزنید و با آهک و پوست آن را تزئین کنید.دیدگاهتان را بنویسید