آخرین اخبار مالی و بانکی جهانی / مشارکت پرپل و مامبو برای تسهیل انتقال پول به لبنان


عناوین اخبار امروز ۱۴.۰۵.۰۵ در حوزه بانکی و پرداخت را بخوانید

از جمله همکاری های مهم در روز گذشته، مشارکت شرکت فین تک Purpl و غول نرم افزاری آلمانی Mambo بود. از این پس کاربران لبنانی می توانند از طریق اپلیکیشن Purpl Hawala و شرکای آن در لبنان پول ارسال و دریافت کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک من، عناوین مهم ترین اخبار مالی امروز ۱۴۰۱.۰۵.۰۵ جهان را در این گزارش می خوانید.

تیم Simpl و Nicobar برای ارائه ویژگی پرداخت در سه قسط همکاری می کنند

Simpl، شبکه پیشرو پرداخت با یک کلیک هند، همکاری خود را با Nicobar، یک برند محبوب سبک زندگی هندی با محصولاتی از جمله پوشاک، لوازم خانگی و لوازم جانبی سفر اعلام کرده است. از طریق این همکاری، مشتریان نیکوبار به گزینه پرداخت در سه قسط دسترسی خواهند داشت. Pay-in-3 یک پیشنهاد منحصر به فرد از خانواده محصولات Simpl با همکاری برندهای مستقیم به مصرف کننده مانند Nicobar است. این گزینه دارای مجموعه‌ای از ویژگی‌های ارزش افزوده است که امکان مدیریت شفاف هزینه، راحتی، سهولت استفاده و از همه مهم‌تر، تجربه پرداخت یکپارچه را فراهم می‌کند.

فناوری اطلاعات مالی

GoCardless پرداخت های تکرارشونده متغیر را ارائه می دهد

GoCardless، رهبر جهانی در راه حل‌های پرداخت مستقیم بانکی، پرداخت‌های تکرارشونده متغیر را راه‌اندازی کرده است و پرداخت فوری بانکی GoCardless اکنون از تراکنش‌های یک‌باره و تکرارشونده از طریق Open Banking پشتیبانی می‌کند.

فناوری اطلاعات مالی

دستیاران مجازی Cyber ​​Helpline 83 درصد از مشکلات را بدون دخالت انسان حل می کنند

در مواجهه با سطوح بی سابقه و رو به رشد تقاضا، Cyber ​​Helpline به OpenDialog روی آورده است که دستیاران مجازی هوشمند آن اکنون با موفقیت ۸۳ درصد موارد را مدیریت می کنند. این موسسه خیریه که متخصصان امنیت سایبری را با قربانیان مرتبط می کند، در ماه ژوئن نسبت به مدت مشابه ۱۲ ماه قبل، ۳۰۰ درصد افزایش حجم قراردادها را شاهد بود.

فناوری اطلاعات مالی

شرکت سیناپتیک یک میلیون دلار گزینه سهام را به کارمندان ارائه می دهد

Synaptic، یک اندیشکده داده جایگزین پیشرو که بر ارائه ایده‌های عملی به شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر جهانی متمرکز است، گزینه سهام ۱ میلیون دلاری (ESOP) را اعلام کرده است. این اولین گزینه سهام کارکنان اعلام شده توسط شرکت از زمان تاسیس آن است.

فناوری اطلاعات مالی

Santander CIB و SAP برای تسریع در معاملات جهانی با یکدیگر همکاری می کنند

بانکداری شرکتی و سرمایه گذاری سانتاندر (Santander CIB) و SAP اسپانیا با هدف ترویج دیجیتالی کردن کلیه خدمات بانکداری تراکنش های جهانی وارد یک مشارکت استراتژیک شده اند. با ایجاد راه حل های مشترک پیرامون مفهوم بانکداری نامرئی، هدف آن تقویت رابطه بین مشتری و بانک، ارائه ابزارهایی برای کمک به مشتریان خود در سراسر جهان برای دور زدن اختلالات زنجیره تامین و تسریع در کربن زدایی فعالیت های صنعتی است.

فناوری اطلاعات مالی

مشارکت پرپل و مامبو برای تسهیل انتقال پول به لبنان

Purpl، شرکت کیف پول دیجیتال لبنان، امروز اعلام کرد که Mambu را برای گسترش فعالیت های خود در منطقه انتخاب کرده است. پلتفرم ابری Mambu اساس این محصولات فین‌تک خواهد بود زیرا محصولات و خدمات بر اساس نیازهای مشتری تکامل می‌یابند. از طریق برنامه و شرکای حواله Purpl، کاربران می توانند در لبنان پول ارسال و دریافت کنند.

فناوری اطلاعات مالی

مترجم: فرزانه اسکندریان

لینک کوتاهلینک کپی شد!