آخرین اخبار مالی و بانکی جهانی / سرمایه گذاری استراتژیک توسط BNY Mellon، Bank of America و CITI


عناوین اخبار امروز ۱۴۰۱.۰۵.۰۶ در حوزه بانکی و پرداخت را بخوانید

اوایل امروز، جنسیس گلوبال، یک پلتفرم توسعه اپلیکیشن با کد پایین که برای سازمان های بازار مالی طراحی شده است، ۲۰ میلیون دلار سرمایه گذاری از سه بانک بزرگ جذب کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک من، عناوین مهم ترین اخبار مالی امروز ۱۴۰۱.۰۵.۰۶ جهان را در این گزارش می خوانید.

یک مشارکت استراتژیک بین Temenos و Wipro برای تسریع تحول دیجیتال

Temenos و Wipro Limited همکاری گسترده ای را برای کمک به بانک ها در هر اندازه برای سرعت بخشیدن به فرآیند مدرن سازی اعلام کرده اند. این مشارکت گسترده بانک‌ها را در تمام سطوح قادر می‌سازد تا استراتژی‌های دسترسی به بازار خود را در مناطقی از جمله ایالات متحده، بریتانیا و استرالیا تسریع بخشند.

فناوری اطلاعات مالی

TrueLayer افزونه ای را برای کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​در زمینه تجارت الکترونیک معرفی کرد

TrueLayer، پلتفرم پیشرو بانکداری باز اروپا، امروز راه اندازی افزونه TrueLayer Payments for WooCommerce را اعلام کرد که به کسب و کارهای تجارت الکترونیک کوچک و متوسط ​​امکان می دهد پرداخت های فوری و ایمن از حساب به حساب را در وب سایت خود اضافه کنند. BQ Watches یکی از اولین شرکت هایی است که پرداخت را با استفاده از افزونه TrueLayer پیاده سازی کرد.

فناوری اطلاعات مالی

ویرجین مانی یک سرویس آنلاین جدید راه اندازی کرده است

Virgin Money یک سرویس آنلاین جدید به نام Marketplace راه اندازی کرده است که در آن مشتریان بانکداری مشاغل کوچک می توانند به تعدادی از خدمات مفید ارائه شده توسط بهترین ارائه دهندگان خدمات دیجیتال در رده خود دسترسی داشته باشند.

فناوری اطلاعات مالی

Moneyhub با استفاده از فناوری مالی باز خود از قوانین جدید وظیفه مصرف کننده پیروی کرده است

Moneyhub، پلتفرم داده‌های باز و پرداخت پیشرو در بازار، اعلام کرده است که فناوری مالی باز آن شرکت‌های خدمات مالی را قادر می‌سازد تا از انطباق با قوانین جدید وظیفه مصرف‌کننده اداره استراتژی مالی بریتانیا اطمینان حاصل کنند.

فناوری اطلاعات مالی

سرمایه گذاری استراتژیک توسط بانک آمریکا، BNY Mellon و CITI

جنسیس گلوبال، یک پلتفرم توسعه اپلیکیشن کم‌کد که برای موسسات بازار مالی ساخته شده است، امروز سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون دلاری جدیدی از بانک‌های آمریکا، BNY Mellon و Citi را اعلام کرد. این سرمایه گذاری های استراتژیک به دنبال تامین مالی ۲۰۰ میلیون دلاری سری C این شرکت است که در ماه فوریه اعلام شد.

فناوری اطلاعات مالی

ویرجین مانی یک کارت اعتباری BNPL ارائه می دهد

ویرجین مانی با راه اندازی یک کارت اعتباری وارد عرصه BNPL می شود که به مشتریان امکان تقسیم اقساط و افزایش امتیاز اعتباری خود را می دهد.

فناوری اطلاعات مالی

مونزو توسط سازمان رقابت و بازار انگلستان به دلیل نقض قوانین بانکی احضار شده است

سازمان رقابت و بازار بریتانیا به مونزو هشدار داده است که از قوانین بانکی پیروی کند، زیرا آنها نتوانستند سوابق تراکنش های مالی خود را برای هزاران مشتری هنگام خروج از بانک دیجیتال ارسال کنند.

فناوری اطلاعات مالی

مترجم: فرزانه اسکندریان

لینک کوتاهلینک کپی شد!