آخرین اخبار فین تک / استارت آپ های جدید فین تک انگلستان


از جمله مهمترین اخبار فین تک امروز، ۱۹ سپتامبر، همانند ۱۰ سپتامبر ۲۰۲۲، همکاری برادوی و بازار اکسس و راه اندازی فین تک جدید در بریتانیا است.

به گزارش پایگاه خبری خدمات بانکداری الکترونیک، گزارشی از مهم ترین اخبار فناوری امروز را در زیر مشاهده می کنید.

همکاری برادوی و دسترسی به بازار

برادوی، ارائه دهنده پیشرو راه حل های اداری با کارایی بالا، همکاری با MarketAxess را اعلام کرده است. Market Access پلت فرم تجارت الکترونیکی پیشرو برای اوراق بهادار در بازارهای جهانی است.

تلاش های هند برای رسیدگی به طرح های وام های غیرقانونی

شورای پرداخت هند (PCI)، نهاد نمایندگی اعضای سیستم پرداخت دیجیتال در هند، از اقدامات مشخص برای مهار عملیات طرح‌های وام غیرقانونی که به عنوان نتایج جلسه در ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ منتشر شد، استقبال می‌کند. در این جلسه وزیر دارایی کشور نگرانی های خود را در مورد درخواست وام های غیرقانونی اعطای وام و اعتبارات خرد به گروه های آسیب پذیر/کم درآمد و بهره برداری از این گروه ها از طریق اقدامات غیرقانونی مختلف بیان کرد.

استارت‌آپ‌های جدید فین‌تک در بریتانیا

بر اساس نظرسنجی از متخصصان حسابداری توسط Moss، فناوری مالی جدید متخصص در تغییر مدیریت مالی شرکت‌های کوچک و متوسط ​​(SMEs) که امروز در بریتانیا راه‌اندازی شد، حسابداری، چه در صنعت و چه در عمل، به سمت اتوماسیون حرکت می‌کند. او به دنبال آینده خود است.

برنامه مالی تجارت سهام انگلستان

پس از اینکه مشخص شد پیشنهاد سرمایه برای Freetrade در اوایل سال جاری شکست خورده است، اپلیکیشن معاملات سهام بریتانیا با منبع دیگری از بودجه در دسترس عموم قرار گرفت. بر اساس نامه ای که فایننشال تایمز دریافت کرده است، چندین ماه پیش، Freetrade قراردادی به ارزش ۷۰۰ میلیون پوند با سرمایه گذاران جدید امضا کرد.

انقلاب این سرویس بانکداری آنلاین بیشترین جستجو را در اروپا دارد

یک مطالعه جدید نشان می دهد که Revolut بیشترین جستجو را در خدمات بانکداری آنلاین در اروپا دارد. این مطالعه که توسط کارگزار CMC Markets انجام شد، فهرست جامعی از خدمات بانکداری آنلاین موجود در اروپا از طریق Ahrefs را برای تعیین میانگین تعداد جستجوها تجزیه و تحلیل کرد. در هر ماه برای هر بانک در هر کشور اروپایی.

پذیرفته می شوند پیچ – پیچیدن در برنامه توسعه به روز رسانی فین تک ۵.۰.۰

Zvilo، اپلیکیشن بلاک چین، در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که در برنامه توسعه Fintech 5.0 که توسط Tech Nation راه اندازی شده است، پذیرفته شده است.

رشد بزرگ مرکز مالی بین المللی دبی

مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC)، مرکز مالی پیشرو جهانی در منطقه خاورمیانه، آفریقا و جنوب آسیا، رشد قابل توجهی را در نیمه اول سال ۲۰۲۲ تجربه کرد. عملکرد قوی این مرکز، دبی را به عنوان یک مرکز جهانی برای موسسات مالی متمایز می کند. ، شرکت های فین تک و شرکت های نوآور و سهم اقتصادی آن را افزایش می دهد.

تاریخ ها و تغییرات جدید در پی پال

پی پال امروز اعلام کرد که جان کیم به عنوان معاون اجرایی به این شرکت خواهد پیوست. حکم وی از ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۲ اجرایی خواهد شد.

مترجم: نیلوفر آدبنیا

انتهای پیام/