آخرین اخبار فناوری مالی جهان / فعال سازی اولین متاوارهای بانکی هند


تیتر امروز ۱۴۰۱.۰۳.۱۳ حوزه بانکی و پرداخت را بخوانید

Kiya.ai، ارائه‌دهنده پیشرو راه‌حل‌های دیجیتالی نوآورانه برای موسسات مالی و دولت‌ها در سراسر جهان، اعلام کرده است که Kiyaverse اولین سازنده شناسایی بانکی هند را راه‌اندازی کرده است. Kiyaverse بانکداری دنیای واقعی را با متا بانکداری از طریق تعاملات مبتنی بر آواتار ادغام می کند. در ابتدا، Kiyaverse به بانک‌ها اجازه می‌دهد تا از طریق خدماتی از جمله مدیریت ارتباطات، آواتارها و ربات‌های مشاوره، ابرجهان خود را به مشتریان، شرکا و کارمندان گسترش دهند. Kiyaverse قصد دارد توکن‌های NFT و پشتیبانی از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را برای فعال‌سازی امور مالی باز در Web3 ارائه دهد. Kiyaverse همچنین در حال اتصال API‌های باز با استخرها و پورت‌های مختلف است تا برنامه‌های فوق‌العاده و بازار بزرگی را در دنیای Metavars فعال کند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تیتر مهم ترین اخبار مالی امروز جهان ۱۴۰۱.۰۳.۱۳ را در این گزارش می خوانید.

دویچه بانک آلمان دستگاه های سپرده نقدی را در شعب PT Toyota Astra Financial Services نصب می کند.

دویچه بانک آلمان امروز اعلام کرد که دستگاه‌های سپرده نقدی را در PT Toyota Astra Financial Services در اندونزی نصب خواهد کرد تا داده‌های پرداخت را در زمان واقعی انتقال دهد. این سرویس فرآیند جمع آوری پول نقد را برای شرکت ها ساده می کند و در عین حال روش پرداخت آسان تری را در اختیار مشتریان قرار می دهد.

همکاری MoneyGram و Mobily Pay

MoneyGram، توسعه‌دهنده پیشرو پرداخت‌های دیجیتال همتا به همتا، و Mobily Pay عربستان سعودی، کیف پول موبایلی که توسط اپراتور مخابراتی و ارائه‌دهنده خدمات دیجیتال Mobily حمایت می‌شود، امروز همکاری خود را اعلام کردند. به این ترتیب، میلیون‌ها مشتری در عربستان سعودی می‌توانند پول خود را در زمان واقعی به هر نقطه از جهان منتقل کنند.

Kiya.ai اولین متاتار بانکی هند را راه اندازی کرد

Kiya.ai، ارائه‌دهنده پیشرو راه‌حل‌های دیجیتالی نوآورانه برای موسسات مالی و دولت‌ها در سراسر جهان، اعلام کرده است که Kiyaverse اولین سازنده شناسایی بانکی هند را راه‌اندازی کرده است.

این گزارش بر اساس آخرین اخبار تا پایان روز تکمیل خواهد شد.

لینک کوتاهلینک کپی شد!