آخرین اخبار دنیای بانکداری و فناوری مالی/ رونمایی کچیچه از بستر پرداخت آنلاین اقساطی


تیتر امروز ۱۴۰۱.۰۴.۰۳ بانک و پرداخت را بخوانید

استارت‌آپ آمریکایی Cashish یک پلتفرم دیجیتال رایگان راه‌اندازی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد هزینه خرید آنلاین خود را به روش‌های مختلف پرداخت کنند. مسترکارت همچنین اخیراً با Spire برای توسعه خدمات بانکداری دیجیتال در خاورمیانه به توافق رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک من، عناوین مهم ترین اخبار فناوری مالی و بانکی جهان امروز ۱۴۰۱.۰۴.۰۳ را در این گزارش می خوانید.

MasterCard با تیم Spire Open Banking در خاورمیانه همکاری می کند

طبق گفته Payment، Spire در حال توسعه بانکداری باز در GCC است و اکنون با MasterCard برای طراحی یک پلت فرم رفاه مالی مجهز به هوش مصنوعی (AI) کار می کند.

این فرآیند داده های کسب و کار را از طریق یکپارچه سازی در بخش های مختلف برای مشتریان و بانک ها دسته بندی می کند.

این امر باعث می شود مشتریان بیشتر از جزئیات تراکنش های خود آگاه شوند و بانک ها بتوانند در زمان خود صرفه جویی کنند.

فین‌تک‌ها به دنبال مقابله با چالش مشارکت مالی در نیجریه هستند

وقتی صحبت از مقابله با فقر و بهبود کیفیت زندگی فقرا و محرومان جهان می شود، مفهوم شمول مالی توسط دولت ها، سازمان های غیردولتی و مشاغل به عنوان شاخصی از توانایی مردم برای دسترسی به خدمات بانکی و مالی در نظر گرفته می شود.

در دنیای دیجیتالی فزاینده، افرادی که تنها گزینه‌های پرداخت و پس‌اندازشان به پول نقد بستگی دارد، اکنون در همه اقتصادهای جهان رنج می‌برند و فرصتی برای پس‌انداز، سرمایه‌گذاری، وام گرفتن و خرید ندارند.

BlSockspaces روابط بانکی خود را با Cogent Bank اعلام می کند

به گزارش prnewswire، BlockSpace یک پلت فرم یکپارچه سازی B2B است که اپلیکیشن های تجاری را به شبکه های بلاک چین متصل می کند.

این شرکت روز گذشته روابط بانکی خود را با Cogent Bank اعلام کرد. این انجمن که انجمن بانکداران فلوریدا (FBA) نامیده می شود، یکی از قدیمی ترین انجمن های تجاری در فلوریدا از سال ۱۸۸۸ بوده است.

با توجه به تمرکز بانک کوجنت بر ارائه خدمات انعطاف پذیر، نوآورانه و آینده نگر، این رابطه به شرکت اجازه می دهد تا از سیستم پرداخت رمزی بلادرنگ، ابزارهای مدیریت خزانه داری پیشرفته و یک پورتال API برای یکپارچه سازی داده های خود استفاده کند.

Kechiche از پلتفرم اشتراک پرداخت آنلاین رونمایی کرد

به گزارش فاین اکسترا، کشش این اپلیکیشن را به گونه ای طراحی کرده است که کاربران بتوانند به صورت آنی و به دلخواه، از طریق کارت اعتباری یا سرویس هدیه، هزینه خرید آنلاین خود را پرداخت کنند.

این شرکت جزئیات طرحی را ارائه می دهد که افزونه مرورگر مبتنی بر وب از سه طریق به خریداران آنلاین آمریکایی کمک می کند و دارای مزایای زیر است:

اول اینکه بار هزینه روی کارت های جداگانه برای هر خرید را کاهش می دهد، دوم، به ایجاد امتیاز اعتباری و پاداش کمک می کند، و سوم، با ایجاد خودکار یک شماره کارت رمزگذاری شده جدید برای هر خرید، حریم خصوصی را افزایش می دهد.

BofA در iCapital سرمایه گذاری می کند

نانسی فهمی، یکی از مقامات بانک اف گفت: «آی‌کاپیتال و بانک آمریکا معتقدند که سرمایه‌گذاری‌های جایگزین بخش مهمی از یک سبد دارای تنوع خوبی است.

بنابراین آموزش و ارائه خدمات برای مشاوران و مشتریان ضروری خواهد بود.