آخرین اخبار جهانی فین تک / همکاری بانک مرکزی اروپا با CaixaBank


نیلوفر ادیب نیا، از جمله مهمترین اخبار حوزه فناوری مالی امروز ۲۸ سپتامبر، همان ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۲، همکاری بانک مرکزی اروپا با CaixaBank و تفکیک NCR به دو بخش است.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک من، در گزارش زیر مهمترین اخبار فناوری دیجیتال و بانکداری الکترونیک در ۲۴ ساعت گذشته را مشاهده می کنید.

امکان جدید حقیقت مالی

Trust Financial امروز از راه اندازی Trust Assist در اپلیکیشن موبایل بانک و پلت فرم بانکداری آنلاین خود برای مشتریان بانکی خبر داد.

جدایی شرکت NCR به دو

NCR، ارائه‌دهنده پیشرو فناوری سازمانی برای بانک‌ها، خرده‌فروشان و رستوران‌ها، در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که هیئت مدیره آن به اتفاق آرا طرحی را برای تفکیک NCR به دو بخش مستقل تصویب کرده است.

این دو بخش شامل شرکت های دولتی با تمرکز بر تجارت دیجیتال و دیگری با تمرکز بر دستگاه های خودپرداز است.

همکاری بانک مرکزی اروپا با CaixaBank

بانک مرکزی اروپا CaixaBank و چهار سازمان دیگر را برای همکاری در توسعه تراکنش های دیجیتال بر اساس یورو انتخاب کرده است.

این موسسه با هدف انتخاب نهادهایی برای توسعه پروژه های فناوری مرتبط با ایجاد ارز دیجیتال اروپایی تماس گرفته بود.

CaixaBank، تنها بانک اروپایی انتخاب شده برای این پروژه، مسئول اجرای نمونه اولیه پرداخت های آنلاین (P2P) با استفاده از یورو دیجیتال خواهد بود.

همچنین در اخبار امروز، اعلام شد که Nexi فناوری مالی اروپایی Paytech را برای توسعه یک نمونه اولیه برای پرداخت های دیجیتال مبتنی بر یورو انتخاب کرده است.

افتخارات جدید چسبیدن به ثروت

Adhesion Wealth در هشتمین دوره جوایز سالانه WealthManagement.com در ۸ سپتامبر برنده دو جایزه شد.

این چهارمین سال متوالی است که Adhesion جایزه “Wealthie” را برای مدل خود دریافت می کند.

همکاری شرکت مالی برودریج با کوین بیس

Broadridge Financial، یک شرکت فناوری مالی جهانی، در یک بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که با Coinbase برای افزایش نقدینگی و دسترسی به معاملات ارزهای دیجیتال همکاری کرده است.

بسته شدن بودجه کارت زرد مالی

Yellow Card Financial، یک صرافی ارزهای دیجیتال پان آفریقایی، بسته شدن دور سرمایه ۴۰ میلیون دلاری سری B خود را اعلام کرده است.

توسعه بانک های الکترونیکی

Ebanx، یک شرکت فین‌تک پرداخت جهانی که در آمریکای لاتین تأسیس شده است، در ششمین نشست سالانه آمریکای لاتین تحت حمایت EBANX در مکزیکوسیتی اعلام کرد که در حال گسترش عملیات و راه‌حل‌های پرداخت خود در خارج از آمریکای لاتین است.

او میخرد Nexus Systems توسط کمترین

Bottomline، ارائه‌دهنده پیشرو فناوری مالی که پرداخت‌های تجاری را ساده، هوشمند و ایمن می‌کند، امروز خرید Nexus Systems، ارائه‌دهنده پیشرو حساب‌های پرداختنی (AP) و نرم‌افزار اتوماسیون پرداخت برای بخش‌های مدیریت دارایی را اعلام کرد.

مترجم: نیلوفر آدبنیا