آخرین اخبار امور مالی و بانکی جهان/ استعفای روسای بخش مقررات و ریسک در Revolut Neobank


عناوین اخبار امروز ۱۴۰۱.۰۵.۰۴ در حوزه بانکی و پرداخت را بخوانید

شرکت فین‌تک بریتانیایی Revolut که خدمات بانکی ارائه می‌کند، اخیراً با چالش رها کردن رؤسای مقررات و ریسک مواجه شده است. در مجموع، پنج مدیر اجرایی بانک جدید ۳۳ میلیارد دلاری را ترک می کنند.

به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک من، عناوین مهم ترین اخبار مالی امروز ۱۴۰۱.۰۵.۰۴ جهان را در این گزارش می خوانید.

علاوه بر این، Yoti در راه اندازی نسل بعدی محصولات مالی شریک است

پلتفرم سرمایه گذاری همچنین از همکاری جدید با ارائه دهنده هویت دیجیتال Yoti خبر داد. طی این همکاری، فرآیند ورود مشتریان ساده‌تر و سرمایه‌گذاری در صندوق‌های منتخب برای افراد سریع‌تر و آسان‌تر می‌شود.

فناوری اطلاعات مالی

Bybit Exchange حساب حاشیه یکپارچه خود را راه اندازی می کند

Bybit، سومین صرافی پربازدید ارزهای دیجیتال در جهان، یک حساب حاشیه یکپارچه را برای کاربران واجد شرایط در ۲۵ جولای ۲۰۲۲ راه اندازی کرد و انتظار می رود در آینده نزدیک در دسترس قرار گیرد. حساب حاشیه یکپارچه Bybit ساختار کاملا جدیدی را برای قراردادهای مشتقه ارائه می دهد. کاربران می توانند از تمام دارایی های حساب خود به عنوان وثیقه برای قراردادهای دائمی USDT، USDC Perpetual و USDC Perpetual استفاده کنند.

فناوری اطلاعات مالی

شریک CellPoint Digital و Chargeback911 برای ارائه راه حل های جامع به بازرگانان برای بهبود درآمد پرداخت

CellPoint Digital، شرکت پیشرو در پردازش پرداخت در جهان، شراکت جدیدی با Chargebacks911 اعلام کرده است، اقدامی که قول می دهد بهترین راه را برای جلوگیری از استرداد وجه و مدیریت و حل و فصل پرداخت های بعدی به مشتریان خود ارائه دهد. Chargebacks911 اولین شرکت جهانی است که برای کمک به بازرگانان در مبارزه با کلاهبرداری پس از تراکنش اختصاص یافته است.

فناوری اطلاعات مالی

روسای بخش مقررات و ریسک در Revolut neobank استعفا دادند

چندین مدیر عامل، از جمله رؤسای رگولاتورها و آژانس‌های ریسک، از نئوبانک Revolut در بحبوحه روابط تیره‌آمیز با رگولاتورهای بریتانیا استعفا داده‌اند. این در حالی بود که این بانک جدید به دنبال تسریع در تصمیم گیری در مورد مجوز بانکداری خود در بریتانیا بود.

فناوری اطلاعات مالی

سهام ۴۰ میلیون دلار برای برنامه سرمایه گذاری اجتماعی جمع آوری کرد

اپلیکیشن سرمایه گذاری اجتماعی Shares مستقر در لندن پس از جمع آوری ۴۰ میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری B به رهبری Valar Ventures، به دنبال گسترش بازار خود در اروپا و ورود به دنیای ارزهای دیجیتال است. این استارت آپ انگلیسی ۱۵۰۰۰۰ کاربر برای اپلیکیشن خود دارد که ترکیبی از تمام ویژگی هایی است که از یک برنامه رسانه اجتماعی انتظار می رود با یک محصول سرمایه گذاری ساده.

فناوری اطلاعات مالی

بانک اسلامی الصنم راهکارهای بانکداری اسلامی را از ICSFS اتخاذ می کند

بانک اسلامی الصنم، یک بانک اسلامی تازه تاسیس در عراق، راه حل نرم افزاری بانکداری اسلامی ICS BANKS را از ICS Financial Systems (ICSFS)، ارائه دهنده جهانی نرم افزار و خدمات به بانک ها و مؤسسات مالی، انتخاب کرده است.

فناوری اطلاعات مالی

مترجم: فرزانه اسکندریان

لینک کوتاهلینک کپی شد!